KLUBIK TUPTUSIÓW Prywatna Opieka nad Dziećmi w Józefosławiu

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

KLUBIK TUPTUSIÓW Prywatna Opieka nad Dziećmi w Józefosławiu

Postautor: Klubik Tuptusiów » śr wrz 23, 2009 10:11 am

Obrazek

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam Wasze Pociechy do "Klubiku Tuptusiów" w Józefosławiu, przy ul. Ogrodowej 32. Placówka nasza prowadzi całodzienną opieką nad dziećmi w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. Dzieci spędzą czas w miłej, domowej atmosferze. Przyjęcia do klubiku trwają cały rok. Kubik Tuptusiów otwarty jest w dni powszednie od 07:00 do 18:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 514 612 146
adresem www.klubiktuptusiow.pl
mail: biuro@klubiktuptusiow.pl

Przy zapisaniu dziecka w październiku wpisowe 50%!

Serdecznie zapraszam.
Joanna Malewicz
Ostatnio zmieniony sob paź 24, 2009 6:36 am przez Klubik Tuptusiów, łącznie zmieniany 1 raz
Klubik Tuptusiów
 
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 10:08 am
Lokalizacja: Józefosław

KLUBIK TUPTUSIÓW Prywatna Opieka nad Dziećmi w Józefosławiu

Postautor: Martin » śr wrz 23, 2009 10:22 am

Na temat Klubu i Opieki nie mogę się wypowiedzieć, ale jeżeli chodzi o stronę, to podoba mi się "dziecięcy charakter strony"!

:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KLUBIK TUPTUSIÓW Prywatna Opieka nad Dziećmi w Józefosławiu

Postautor: Klubik Tuptusiów » śr wrz 23, 2009 10:52 am

Martin pisze:podoba mi się "dziecięcy charakter strony"!


Dziękujemy bardzo :D

Pozdrawiam
Joanna Malewicz
Klubik Tuptusiów
 
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 10:08 am
Lokalizacja: Józefosław

KLUBIK TUPTUSIÓW Prywatna Opieka nad Dziećmi w Józefosławiu

Postautor: olszaki » śr paź 14, 2009 9:07 pm

Witam,

Jestem Mamą pierwszego " żłobkowicza" w klubiku :) i z czystym sumieniem mogę napisać szczęśliwą mamą. Oluś ma za sobą już jedną przygodę z innym żłobkiem i całe szczęście że już się zakończyła, jak wjeżdżałam na podwórko do wcześniejszego żłobka mały zaczynał płakać, jak go odbierałam był smutny i na mój widok zaczynał krzyczeć mocno się we mnie wtulając, myślałam że tak jest zazwyczaj, że musi się przyzwyczaić i potem będzie już oki, ale nie było oki. Wypisałam go z tamtąd i stwierdziłam że spróbuje jeszcze raz, tylko gdzie indziej. W klubiku tuptusiów ujęło mnie podejście Pani Asi-właścicielki i opiekunki, jej życzliwość, uśmiech, zainteresowanie Olkiem, jego przyzwyczajeniami. Mój synek zaakceptował ją od pierwszej wizyty. Teraz jak go zostawiam nie ma najmniejszych problemów, z uśmiechem robi papa, jak go odbieram jest zadowolony, rozbawiony po prostu szczęśliwy. Nie mam wątpliwości że to właściwe dla niego miejsce.
olszaki
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 14, 2009 8:34 pm

KLUBIK TUPTUSIÓW opieka w noc sylwestrową dla Dzieci

Postautor: Klubik Tuptusiów » czw gru 03, 2009 8:51 pm

Szanowni Państwo,
Klubik Tuptusiów organizuje w noc sylwestrową opiekę dla Dzieci (w wieku od 1 do 5 lat).
W czasie pobytu w placówce Dzieci będą pod stałą opieką personelu, który będzie dbał o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Państwa Dzieci – zabawy, tańce, a na dobranoc czytanie bajek. Dzieci, które wytrzymają do 24:00 przez okna będą oglądały fajerwerki (przy butelce ciepłego mleka :D ).
Wieczorem wspólnie zjemy pyszną kolację, a rano przywitamy Milusińskich śniadankiem.
Zapewniamy telefoniczny kontakt.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej Informacji pod numerem telefonu +48 514 612 146 lub mailem: biuro@klubiktuptusiow.pl

Serdecznie zapraszam
Joanna Malewicz
http://www.klubiktuptusiow
Klubik Tuptusiów
 
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 10:08 am
Lokalizacja: Józefosław


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron