Witryna Radnego Mariusza Słowika

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Witryna Radnego Mariusza Słowika

Postautor: Goszczyn » pn cze 30, 2008 10:07 pm

Witryna Radnego Mariusza Słowika - "Po interwencji Słowika problem znika. Nasz priorytet: drogi i komunikacja"

Po kliknięciu w BLOG (Najistotniejsze informacje o działalności publicznej Mariusza Słowika: inicjatywy, spotkania, oficjalne stanowiska i oświadczenia), możemy przeczytać o aktywnej działalności zawodowej Pana Radnego.

Jednak największe wrażenie zrobiło na mnie Wykształcenie Pana Słowika: imponujące :-)

Witryna przypadła mi do gustu.

Uprzejmie proszę o Wasze opinie dotyczące Pana Słowika i jego witryny :-)
Goszczyn
 
Posty: 230
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Witryna Radnego Mariusza Słowika

Postautor: Kinga Panasiuk » pn cze 30, 2008 10:18 pm

Ten post potraktuję jako dobry dowcip, bo według mnie ten Radny nie pokazuje na swojej stronie niczego ciekawego. Zwłaszcza jego dokonania dla poprawy życia w Piasecznie, też nie zachwycają. Wejdź na stronę Radnego Marcina Kania i zobacz ile interpelacji składa do urzędu: www.marcinkania.pl/index.php?op=123 w imieniu mieszkańców, których reprezentuje. Co złożył Pan Słowik, bo mam problem z odnalezieniem złożonych przez niego interpelacji i wniosków.
Goszczyn pisze:"Po interwencji Słowika problem znika. Nasz priorytet: drogi i komunikacja"

Radny Słowik w obiecywaniu jest perfekcyjny. Gorzej przychodzi mu realizacja obietnic. Na ten temat sporo napisał już Martin w wątkach o komunikacji w Piasecznie a ja mam podobną opinię.
Goszczyn pisze:Uprzejmie proszę o Wasze opinie dotyczące Pana Słowika i jego witryny

Co tak ci zależy na tej opinii?
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Witryna Radnego Mariusza Słowika

Postautor: lukasz » pn cze 30, 2008 10:30 pm

Goszczyn pisze:Po kliknięciu w BLOG (Najistotniejsze informacje o działalności publicznej Mariusza Słowika: inicjatywy, spotkania, oficjalne stanowiska i oświadczenia), możemy przeczytać o aktywnej działalności zawodowej Pana Radnego.

Co tam ciekawego można przeczytać? Ja tam widzę kolejne informacje na jakich to imprezach był Radny lub o sporach i aferach. Gdzie mogę przeczytać o tym jakie wnioski składa Radny i o co walczy na radach gminy?
£ukasz £abuda
Awatar użytkownika
lukasz
 
Posty: 310
Rejestracja: pt maja 16, 2008 5:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Witryna Radnego Mariusza Słowika

Postautor: lucja » pn cze 30, 2008 11:12 pm

Nie mam nic do Radnego Słowika, ale raczej nie słynie on z wielkich sukcesów, które dokonał podczas swoich kadencji dla dobra mieszkańców. Jego nazwisko zawsze przewija się w aferach i sporach. Dlaczego nie słychać o dokonaniach Radnego np: na polu piaseczyńskiej komunikacji, która jest w opłakanym stanie? Może Rady jeździ samochodem i przestał zauważać z jakimi problemami codziennie zmagają się setki jak nie tysiące mieszkańców. Nie wspomnę już o obiecanym metrze do Piasecznie, z którego słynie Radny i jedynie na jego obietnicach się skończyło?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Witryna Radnego Mariusza Słowika

Postautor: teresa » wt lip 01, 2008 7:16 am

Witryna Radnego Mariusza Słowika - "Po interwencji Słowika problem znika. Nasz priorytet: drogi i komunikacja"

No i gdzie te drogi i komunikacja? Brak poprawnie funkcjonującej komunikacji, brak nocnej komunikacji, brak nowych alternatywnych rozwiązań, metro jedynie w wirtualnych obietnicach... Gdzie są te obiecywane zmiany? Co w tym zakresie robi Radny Słowik?
Goszczyn pisze:Wykształcenie Pana Słowika: imponujące

Wykształcenie jest takie, że Radny powinien siedzieć w nowym Sądzie Rejonowym w Piasecznie a nie wśród Radnych Gminy Piaseczno. Może jako prawnik, prokurator czy sędzia, byłby bardziej otwarty na sprawy mieszkańców?
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości