www.SkrzydlaKariery.eu

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

www.SkrzydlaKariery.eu

Postautor: ewakn » śr cze 18, 2008 9:23 am

SkrzydlaKariery.eu Portal Kariery

Chcesz, aby nauka była zabawą :?:
Chcesz, aby praca była przyjemnością :?:

zaloguj się na :arrow: www.SkrzydlaKariery.eu i korzystaj :!:


Portal jest przeznaczony dla młodych (duchem lub ciałem).

zapraszam serdecznie!
Ostatnio zmieniony śr cze 18, 2008 9:44 am przez ewakn, łącznie zmieniany 1 raz
Moje pasje to:
ludzie - ich różnorodność i bogactwo talentów,
muzyka - śpiewam, gram na pianinie i tańczę, również na stołach,
żeglarstwo - umysł kontra żywioł,
narty - kruchość człowieka w obliczu prędkości,
odtwarzanie historii - podróżowanie w czasie.
Awatar użytkownika
ewakn
 
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 18, 2008 9:17 am

SkrzydlaKariery.eu Portal Kariery

Postautor: Jankes » śr cze 18, 2008 9:31 am

ewakn pisze:zaloguj się

Szkoda, że portal kariery zamyka się na internautów. Ludzie lubią poczytać, żeby przekonać się do serwisu i potem dopiero dołączyć. Jeżeli od razu wymagacie logowania się to automatycznie tracicie sporą liczbę osób, którą moglibyście mieć, gdyby wasz serwis był otwarty.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ewakn » śr cze 18, 2008 9:42 am

dzięki za podpowiedź, ale konieczność logowania wynika ze specyfiki portalu - zajmujemy się doradzaniem i chcemy, aby treści czytane przez internautów były od samego początku dopasowane do ich potrzeb.

Dlatego rejestracja wymaga podania tylko wieku, płci, imienia (lub nicku) i maila.
Ta ostatnia informacja jest identyfikatorem, natomiast od pozostałych zależą prezentowane treści - co innego przeczyta kobieta, co innego mężczyzna, co innego student, a co innego uczeń.

Chcemy pomagać naszym klientom możliwie najbardziej skutecznie.
Jednocześnie po wejściu na stronę można sobie poczytać o nas, bez potrzeby logowania - jest ono wymagane, aby skorzystać z usług doradczych, które oferujemy.

Zachęcam do rejestracji i pozdrawiam :)
Moje pasje to:
ludzie - ich różnorodność i bogactwo talentów,
muzyka - śpiewam, gram na pianinie i tańczę, również na stołach,
żeglarstwo - umysł kontra żywioł,
narty - kruchość człowieka w obliczu prędkości,
odtwarzanie historii - podróżowanie w czasie.
Awatar użytkownika
ewakn
 
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 18, 2008 9:17 am

SkrzydlaKariery.eu Portal Kariery

Postautor: justynka » śr cze 18, 2008 9:45 am

Myślę, że podstrona POMOCNIK powinna zawierać jakieś podstawowe porady i informacje. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji, to wtedy można zachęcić osobę do logowania.

:pisze:
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ewakn » śr cze 18, 2008 1:12 pm

justynko, nie jesteś pierwszą osobą, która podpowiada mi takie rozwiązanie. Myślałam nad tym nie raz.

Na pierwszy rzut oka masz rację justynko, ale po szczegółowej analizie doszłam do wniosku, że lepiej żeby zostało jak jest. Powody są m.in. nastepujące:
- osoby, które szukają konkretnych porad logują się i dostają czego szukają
- porady są dostępne nie tylko w Pomocniku, ale również na forum, tam nie trzeba się logować, aby poczytać
- rejestracja jest krótka i nie wymaga podania wielu informacji. Nie wiaże się też z otrzymywaniem spamu, czy niebezpieczeństwem niechcianego wykorzystania informacji zawartych podczas rejestracji, zatem logowanie nie jest dużą przeszkodą w korzystaniu z serwisu
- korzyści dla klienta, którymi są dopasowanie treści do wieku, płci, etapu w życiu internauty oraz dodatkowe animacje na stronie z mottem dla danego klienta, rekompensują uciążliwość logowania

Nie twierdzę, że logowabie jest idealne, ale w rozrachunku korzysci i strat uważam, że powinno zostać.

pozdrawiam serdecznie :)
Moje pasje to:
ludzie - ich różnorodność i bogactwo talentów,
muzyka - śpiewam, gram na pianinie i tańczę, również na stołach,
żeglarstwo - umysł kontra żywioł,
narty - kruchość człowieka w obliczu prędkości,
odtwarzanie historii - podróżowanie w czasie.
Awatar użytkownika
ewakn
 
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 18, 2008 9:17 am


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron