Jakie buty na co dzień i do biegania

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Jakie buty na co dzień i do biegania

Postautor: Kozaczek » pn sie 17, 2020 7:10 am

Nie muszą to być stricte buty do biegania. Zależy mi na wygodzie, dobrej amotrtyzacji, szczególnie tylnej części stopy. Okolic pięt. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Gdzie w Łęcznej lub LBN szukać takich butów? Decathlon?
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jakie buty na co dzień i do biegania

Postautor: dzessie » pn sie 17, 2020 7:32 am

Osobiście proponuje na co dzień i do biegania buty Ombre... drogie ale na lata... mam jedną parę już 6 lat i po mimo zniszczenia dalej noszę bo są wygodniejsze od innych reklamowanych. Następne jakie kupię to następce tej firmy. Mam problemy z poceniem stóp w innych butach (mam parę par innych), zawsze zakładam te jedne buty jak dłużej nie będę ich zdejmował... miałem Asics czy AirMax. W dobrej cenie w Ombre są również spodnie jeansowe męskie
Co do pięt, mam rozumieć zrogowacenie... Nawet jak je masz to w tych butach chodzi się jak po piasku. Osobiście mam z siatki i stopy oddychają stopy cały czas. Zdejmując buty robocze a nakładając prywatne odczuwam ulgę jak orgazm dla stóp.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron