Strona 1 z 1

C'office Coworking Business Link Piaseczno

Post: śr sie 07, 2019 9:45 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

Powstaje nowe miejsce na mapie Piaseczna tj.: C’office Coworking Business Link Piaseczno, które będzie miało swoją siedzibę w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kościuszki 10 w Piasecznie. Planowane otwarcie: wrzesień 2019 r. (śledź nasz fanpage www.facebook.com/CoworkingPiaseczno i bądź na bieżąco).

Chcemy, aby było to Centrum Integracji Przedsiębiorców działających na rynku lokalnym - pierwszy akcelerator biznesowy. W tym miejscu powstanie „mecenat dobrego biznesu” - wsparcie przedsiębiorczości oraz przedsiębiorstw w fazie rozwoju i kryzysu poprzez kooperację, konsulting biznesowy i współpracę z EWE. Chcemy budować kompetencje biznesowe oraz źródło inspiracji do rozwoju osobistego poprzez promowanie kompetencji przyszłości. Ma to być tzw. “trzecie miejsce”, czyli przystanek pomiędzy domem, a pracą aktywizujące i integrujące lokalną społeczność.

Celem Coffice jest stworzenie miejsca do pracy indywidualnej i grupowej (inspiracja, integracja oraz wsparcie biznesowe), które połączy Centrum Dialogu i Mecenat Dobrego Biznesu. Nasze wspólne biuro będzie blisko domu w zaufanym miejscu. Udostępniamy profesjonalne zaplecze biurowe, które zlokalizowane jest w samym centrum Piaseczna, przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno oraz Sądzie Rejonowym. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku, obok znajduje się parking oraz przystanek autobusowy, dzięki czemu możecie do nas dojechać również autobusem. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, do biura zlokalizowanego na I piętrze dojedziesz windą.

W ramach oferowanych usług, planujemy również organizowanie śniadań tematycznych, spotkań networkingowych oraz warsztatów. Chcemy promować powstające firmy, udzielać im wsparcia biznesowego poprzez różnego rodzaju konsultacje i szkolenia. Każdy nasz klient i zarazem partner, będzie mógł korzystać oraz współtworzyć wspólną “bibliotekę biznesową” z ciekawymi pozycjami książkowymi.

Nasza przestrzeń biurowa będzie otwarta przez 7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 23.00. Planujemy również zajęcia dla matek w godz. 10.00 - 16.00. W weekendy natomiast będą odbywały się u nas zajęcia dodatkowe, warsztaty wspierające integrację społeczną i biznesową.

Fanpage: www.facebook.com/CoworkingPiaseczno/
Tymczasowa strona: coffice-coworking-business-link-piaseczno.business.site (jesteśmy w trakcie tworzenia docelowej strony internetowej)

Obrazek

Coffice Coworking Business Link Piaseczno

Post: czw sie 08, 2019 9:59 am
autor: Kacperek
Zapowiada się fajne miejsce do pracy w centrum Piaseczna. Czy planowana jest również usługa "Wirtualne Biuro", chodzi mi o użyczanie adresu małym firmom działającym w okolicy?

C'office Wirtualne Biuro Piaseczno

Post: czw sie 08, 2019 12:31 pm
autor: Coworking Piaseczno
Kacperek pisze:Czy planowana jest również usługa "Wirtualne Biuro", chodzi mi o użyczanie adresu małym firmom działającym w okolicy?

Obrazek

Tak, w C'office planowana jest usługa Wirtualnego Biura od września br. Cennik będzie do ustalenia w bezpośrednim kontakcie. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 506 188 732.

C'office Coworking Business Link Piaseczno

Post: czw sie 08, 2019 3:01 pm
autor: lucja
Podoba mi się bardzo szeroki zakres godzin otwarcia tego biura! Jakiej wielkości sale na spotkania lub do pracy będą do dyspozycji? Czy można gdzieś obejrzeć zdjęcia jak będzie to wyglądało w środku?

C'office Coworking Piaseczno

Post: pn sie 12, 2019 5:53 pm
autor: Coworking Piaseczno
lucja pisze:Jakiej wielkości sale na spotkania lub do pracy będą do dyspozycji?

Powierzchnia biura C'office to 134 m2. Specyfikacja: sala konferencyjna na 15-20 osób, biuro na 2-4 osoby, strefa coworkingowa na 20 miejsc pracy.
lucja pisze:Czy można gdzieś obejrzeć zdjęcia jak będzie to wyglądało w środku?

Jesteśmy w trakcie przygotowywania powierzchni biurowej na I piętrze w budynku przy ul. Kościuszki 10, gdzie będzie można wjechać windą (budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych). Jak tylko prace wykończeniowe będą na odpowiednim etapie, to postaramy się zrobić kilka zdjęć i umieścić na naszym fanpage C'office, tak aby pokazać wnętrza, jeszcze przed oficjalnym otwarciem, które planowane jest na wrzesień br.

C'office Coworking Business Link w Piasecznie

Post: wt sie 27, 2019 1:34 pm
autor: jacek
Kiedy planowane jest oficjalne otwarcie biura C'Office?

We wrześniu otwarcie C'office Coworking w Piasecznie

Post: wt sie 27, 2019 1:57 pm
autor: Coworking Piaseczno
jacek pisze:Kiedy planowane jest oficjalne otwarcie biura C'Office?

Data oficjalnego otwarcia całego biura jeszcze nie jest ustalona, jednak najpewniej będzie to druga połowa września. Od 1 września planowane jest uruchomienie usługi wirtualnego biura. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage C'office, na którym na pewno będziemy o tym sukcesywnie informować.

Wirtualne biuro w C'office Coworking Piaseczno

Post: śr wrz 18, 2019 1:28 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

Biura wirtualne - oferta, blisko domu zamiast korków! Twoje biuro na ul. Kościuszki w Piasecznie.

Już dziś możesz zmienić adres swojej firmy budując profesjonalny wizerunek w oczach swoich klientów i zachować poufność domowego adresu.

Wirtualne biuro, to elastyczne i finansowo korzystne rozwiązanie. Możesz co miesiąc rozszerzać swój pakiet w zależności od realizowanych projektów. W ramach współpracy otrzymasz od nas specjalną ofertę rabatową na wynajem sal konferencyjnych oraz konsulting biznesowy – wszystko, aby Twoja firma osiągała najwyższe zyski.

Oferujemy Ci trzy pakiety Wirtualnego biura - od rozwiązania Light czy Partner, po pakiet Premium z obsługą Asystencką dla Twojej firmy.

Zadzwoń teraz lub napisz do nas. Przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

C’office Coworking
ul. Kościuszki 10
05-500 Piaseczno

mail: biuro-piaseczno@co-office.pl

C’office biuro - tel. 515 083 616
lub CEO Grażyna Jaworska-Piotrowska - tel. 506 188 732

C'office Coworking w Piasecznie

Post: śr paź 02, 2019 8:11 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

8 października 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się otwarcie Coworkingu w Piasecznie.

Nasi Prelegenci:
18.00 -18.15 OTWARCIE SPOTKANIA
18.15 -19.00 MARCIN BANASZKIEWICZ / BUDOWANIE MARKI PERSONALNEJ – TEORIA & PRAKTYKA
19.00 -19.45 DARIUSZ UŻYCKI / OD ZERA DO BOHATERA – POZYSKIWANIE NOWYCH KONTAKTÓW BIZNESOWYCH
19.45 - 21.00 NETWORKING

Zgłoś swój udział przez stronę: https://evenea.pl/event/844021-1/

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/432126764096287/

ZAPRASZAMY!

Otwarcie C'office Coworking Business Link Piaseczno

Post: czw paź 03, 2019 7:57 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

We wtorek 8 października o godz. 18.00 odbędzie się otwarcie C'office w Piasecznie. Zapraszamy na otwarcie oraz spotkania z prelegentami. Zgłoś swój udział przez stronę internetową: https://evenea.pl/event/844021-1/

C'office Coworking Business Link Piaseczno

Post: sob paź 05, 2019 12:35 pm
autor: Kacperek
Miało być otwarcie we wrześniu. Dobrze, że się w końcu otwieracie.

Strona C'office Coworking Business Link Piaseczno

Post: czw paź 10, 2019 6:58 am
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

Czy byliście już na naszej stronie internetowej? Jeżeli nie, to nie traćcie czasu - wejdźcie na www.co-office.pl

Zachęcamy m.in. do korzystania z systemu do rezerwacji, który jest na stronie. Zapraszamy!

Bezpłatne szkolenie "Zauważ różnicę" w C'office

Post: sob lis 16, 2019 2:49 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

Zapraszamy bezpłatne szkolenie "Zauważ różnicę", które odbędzie się 19 listopada 2019 roku o godz. 18.00 do biura C’office Coworking | Business Hub Piaseczno, które mieści się w biurowcu przy ul. Kościuszki 10 w Piasecznie (1 piętro).

Więcej informacji w wydarzeni na fb: https://www.facebook.com/events/1028272884188971/


Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu, proszone są o zapisanie się przez https://evenea.pl/event/zauwaz-roznice/

Prezent przed choinką 20% rabatu w C'office Piaseczno

Post: pn lis 18, 2019 1:25 pm
autor: Coworking Piaseczno
Obrazek

Za oknem zimno, a u Nas gorąca atmosfera. My już rozdajemy prezenty - 20% rabatu na całą ofertę. Przyjdź i odkryj profesjonalne biuro za cenę dobrej kawy https://www.facebook.com/events/598138394255387/

Jesteśmy otwarci od Poniedziałku do Soboty w godz. 7.00 do 21.00.
Do zobaczenia!