Krzesła do jadalni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Krzesła do jadalni

Postautor: dzessie » czw lut 13, 2020 2:14 pm

Doradzicie w jakich sklepach w okolicy mogę kupić porządne krzesła do jadalni?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Krzesła do jadalni

Postautor: Kozaczek » pt lut 14, 2020 6:13 am

W okolicy jest kilka sklepów meblowych. Możesz się przejść. Generalnie jeśli masz jadalnie w stylu tradycyjnym, to na pewno znajdziesz coś dla siebie bo sklepy te preferują taki styl. Jeśli jednak wolisz styl nowoczesny w mieszkaniu, to polecam przejrzeć sobie to co mają sklepy online, bo wybór jest w nich o wiele wiekszy.I mozna znaleźć o wiele ciekawsze meble.
https://www.mebletkaniny.pl/signal-meble-prod-1
Na przykład:
Obrazek

A do jadalni tradycyjnej polecam
Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Krzesła do jadalni

Postautor: pelek » wt lis 10, 2020 8:08 am

Mam obecnie meble Black Red White w salonie i nie narzekam (seria Orland) Meble wykonane dobrze jednak nie wiem czy w tym roku zdecydowałabym sie na kupno mebli bo firma wycofala kolekcje premium. Skupiają sie obecnie na produkcji mebli tanich.

Poza tym nie podoba mi się fakt, ze na meble trzeba tak długo czekać. Kilka tygodni na zamówienie mebli z katalogu podczas gdy na meble innych firm czeka się o wiele krócej.

Większośc mebli zamawialiśmy przez internet ( na szczęście wszystko było zgodne z naszymi oczekiwaniami).Oprócz brw polecam również sklep Meble Arkadius. W sklepie mają porządne meble w dobrej cenie.O tutaj https://meblearkadius.pl/sklep-meblowy-lubin/
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron