C'office Coworking Business Link Piaseczno

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

C'office Coworking Business Link Piaseczno

Postautor: Coworking Piaseczno » śr sie 07, 2019 9:45 pm

Obrazek

Powstaje nowe miejsce na mapie Piaseczna tj.: C’office Coworking Business Link Piaseczno, które będzie miało swoją siedzibę w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kościuszki 10 w Piasecznie. Planowane otwarcie: wrzesień 2019 r. (śledź nasz fanpage www.facebook.com/CoworkingPiaseczno i bądź na bieżąco).

Chcemy, aby było to Centrum Integracji Przedsiębiorców działających na rynku lokalnym - pierwszy akcelerator biznesowy. W tym miejscu powstanie „mecenat dobrego biznesu” - wsparcie przedsiębiorczości oraz przedsiębiorstw w fazie rozwoju i kryzysu poprzez kooperację, konsulting biznesowy i współpracę z EWE. Chcemy budować kompetencje biznesowe oraz źródło inspiracji do rozwoju osobistego poprzez promowanie kompetencji przyszłości. Ma to być tzw. “trzecie miejsce”, czyli przystanek pomiędzy domem, a pracą aktywizujące i integrujące lokalną społeczność.

Celem Coffice jest stworzenie miejsca do pracy indywidualnej i grupowej (inspiracja, integracja oraz wsparcie biznesowe), które połączy Centrum Dialogu i Mecenat Dobrego Biznesu. Nasze wspólne biuro będzie blisko domu w zaufanym miejscu. Udostępniamy profesjonalne zaplecze biurowe, które zlokalizowane jest w samym centrum Piaseczna, przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno oraz Sądzie Rejonowym. Biuro znajduje się w nowoczesnym budynku, obok znajduje się parking oraz przystanek autobusowy, dzięki czemu możecie do nas dojechać również autobusem. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, do biura zlokalizowanego na I piętrze dojedziesz windą.

W ramach oferowanych usług, planujemy również organizowanie śniadań tematycznych, spotkań networkingowych oraz warsztatów. Chcemy promować powstające firmy, udzielać im wsparcia biznesowego poprzez różnego rodzaju konsultacje i szkolenia. Każdy nasz klient i zarazem partner, będzie mógł korzystać oraz współtworzyć wspólną “bibliotekę biznesową” z ciekawymi pozycjami książkowymi.

Nasza przestrzeń biurowa będzie otwarta przez 7 dni w tygodniu w godz. od 6.00 do 23.00. Planujemy również zajęcia dla matek w godz. 10.00 - 16.00. W weekendy natomiast będą odbywały się u nas zajęcia dodatkowe, warsztaty wspierające integrację społeczną i biznesową.

Fanpage: www.facebook.com/CoworkingPiaseczno/
Tymczasowa strona: coffice-coworking-business-link-piaseczno.business.site (jesteśmy w trakcie tworzenia docelowej strony internetowej)

Obrazek
C’office Coworking Business Link Piaseczno
ul. Kościuszki 10 (I piętro)
05-500 Piaseczno
Awatar użytkownika
Coworking Piaseczno
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 07, 2019 9:33 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Coffice Coworking Business Link Piaseczno

Postautor: Kacperek » czw sie 08, 2019 9:59 am

Zapowiada się fajne miejsce do pracy w centrum Piaseczna. Czy planowana jest również usługa "Wirtualne Biuro", chodzi mi o użyczanie adresu małym firmom działającym w okolicy?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1724
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

C'office Wirtualne Biuro Piaseczno

Postautor: Coworking Piaseczno » czw sie 08, 2019 12:31 pm

Kacperek pisze:Czy planowana jest również usługa "Wirtualne Biuro", chodzi mi o użyczanie adresu małym firmom działającym w okolicy?

Obrazek

Tak, w C'office planowana jest usługa Wirtualnego Biura od września br. Cennik będzie do ustalenia w bezpośrednim kontakcie. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 506 188 732.
C’office Coworking Business Link Piaseczno
ul. Kościuszki 10 (I piętro)
05-500 Piaseczno
Awatar użytkownika
Coworking Piaseczno
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 07, 2019 9:33 pm
Lokalizacja: Piaseczno

C'office Coworking Business Link Piaseczno

Postautor: lucja » czw sie 08, 2019 3:01 pm

Podoba mi się bardzo szeroki zakres godzin otwarcia tego biura! Jakiej wielkości sale na spotkania lub do pracy będą do dyspozycji? Czy można gdzieś obejrzeć zdjęcia jak będzie to wyglądało w środku?
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

C'office Coworking Piaseczno

Postautor: Coworking Piaseczno » pn sie 12, 2019 5:53 pm

lucja pisze:Jakiej wielkości sale na spotkania lub do pracy będą do dyspozycji?

Powierzchnia biura C'office to 134 m2. Specyfikacja: sala konferencyjna na 15-20 osób, biuro na 2-4 osoby, strefa coworkingowa na 20 miejsc pracy.
lucja pisze:Czy można gdzieś obejrzeć zdjęcia jak będzie to wyglądało w środku?

Jesteśmy w trakcie przygotowywania powierzchni biurowej na I piętrze w budynku przy ul. Kościuszki 10, gdzie będzie można wjechać windą (budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych). Jak tylko prace wykończeniowe będą na odpowiednim etapie, to postaramy się zrobić kilka zdjęć i umieścić na naszym fanpage C'office, tak aby pokazać wnętrza, jeszcze przed oficjalnym otwarciem, które planowane jest na wrzesień br.
C’office Coworking Business Link Piaseczno
ul. Kościuszki 10 (I piętro)
05-500 Piaseczno
Awatar użytkownika
Coworking Piaseczno
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 07, 2019 9:33 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość