Studia - czy jest sens?

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Studia - czy jest sens?

Postautor: monika89 » pt kwie 19, 2019 8:20 am

Zastanawiam się nad sensem pójścia na studia. Czy w dzisiejszych czasach, rynku pracownika ma to większy sens? Jak to widzicie? Z jednej strony tak, ale z drugiej strony, to wyłączenie z rynku na grubo ponad 5 lat.
monika89
 
Posty: 107
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Studia - czy jest sens?

Postautor: Kozaczek » pt kwie 19, 2019 1:09 pm

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Studia obecnie w wielu zawodach są wymagane i nie można ich wykonywać bez ukończenia studiów. Tak wiec w takim przypadku odpowiedź jest oczywista oraz jasne, ze warto jest się na studia wybrać. Nie ma sensu za to studiować czegoś co nie sprawia Ci przyjemności. Studia trzeba lubić z uwagi na to, że potem będziemy pracowali w wyuczonym zawodzie, który musi przynosić nam satysfakcję. Nie wiem czy wiesz tak poza tym ale konto studenckie w banku można sobie otworzyć nawet jeśli się nie studiuje.
Kozaczek
 
Posty: 27
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Studia - czy jest sens?

Postautor: rafido » wt cze 04, 2019 1:51 pm

dzisiaj każdy z nas ma znajomych którzy byli bądź nie na studiach i mają własne przemyślenia. Patrząc ogólem to raczej nie opłaca się robić studiów, ale jak idziesz do państwówki to tak.
rafido
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 29, 2019 11:11 am


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron