Gry planszowe - kto gra w okolicy?

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Tarczyn. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Tarczyn? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Gry planszowe - kto gra w okolicy?

Postautor: pdpiotr1015 » sob gru 05, 2015 12:09 pm

Chętnie pograł bym w miarę regularnie np. w Neuroshima Hex, Hive, Go, Taluva, Tash-kalar, a gdyby było więcej osób np. w Wysokie napięcie, Martwą zimę, Grę o tron, Terra mystica, Eclipse, Descent.

Wiem, że mogę jechać do Warszawy, ale zwykle trudno mi to zgrać z jakimś innym powodem jazdy. W Józefosławiu bywa też granie (przy okazji polecam :) ). Ale to odbywa się rzadko i tylko w soboty. No i tam trudno nastawić się na jakieś głębsze granie w bardziej wymagające gry.

A więc, czy ktoś mieszkający w okolicy ma ochotę grać?
pdpiotr1015
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 11:31 pm

Gry planszowe - kto gra w okolicy?

Postautor: Dorota22 » wt gru 15, 2015 8:45 pm

Ja pograć mogę w gry planszowe, ale wolę za pośrednictwem kurnik.pl , masz ochotę?

Polecam https://plumeria.sklep.pl/nasiona-roslin-miododajnych tutaj firma sprzedaje nasiona, z których można robić sobie potem swoje rośliny.
Ostatnio zmieniony wt kwie 05, 2022 4:55 pm przez Dorota22, łącznie zmieniany 3 razy
Był już ktoś z mojego polecenia sprawdzić centrum autofit w Warszawie?
Dorota22
 
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 15, 2015 7:35 pm

Gry planszowe - kto gra w okolicy?

Postautor: pdpiotr1015 » pn gru 21, 2015 2:41 pm

Dorota22 pisze:Ja pograć mogę w gry planszowe, ale wolę za pośrednictwem kurnik.pl , masz ochotę?


Ja wolę jednak na żywo.
pdpiotr1015
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 11:31 pm


Wróć do Rozrywka w gminie Tarczyn

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron