W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Tarczyn. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Tarczyn? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Postautor: NAJANNALEE93 » czw lut 12, 2015 1:08 pm

Witam:) zamierzamy w naszej restauracji przeprowadzić promocję, by zachęcić nowych klientów do odwiedzania naszego miejsca, jednak nie do końca wiemy w jaki sposób moglibyśmy dotrzeć do mieszkańców. Jak myślicie? Czy ulotki np. z 10% procentowym rabatem na zakup dań w naszej restauracji sprawdziłyby się? Chcielibyśmy zamówić jakąś większą ilość takich ulotek, ale z własnym projektem i w dobrej jakości? Czy drukarnia cyfrowa sprawdzi się przy takim zleceniu? Moglibyście jakąś polecić? Zależy nam bardzo na czasie:)
NAJANNALEE93

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: Lance87 » pn lut 16, 2015 12:16 pm

Myślę, że jeśli nie będą to zwykłe ulotki (ludzie często wrzucają je od razu do kosza), tylko właśnie z jakimś kuponem rabatowym, to świetnie się sprawdzą jako forma promocji. Drukarnia cyfrowa zrobi wam takie coś bez problemu, szybko i sprawnie. Może warto zlecić takie rzeczy jakiejś drukarni internetowej?
Lance87

Postautor: baskaka80 » wt lut 17, 2015 7:29 pm

Lance87 pisze:Myślę, że jeśli nie będą to zwykłe ulotki (ludzie często wrzucają je od razu do kosza), tylko właśnie z jakimś kuponem rabatowym, to świetnie się sprawdzą jako forma promocji. Drukarnia cyfrowa zrobi wam takie coś bez problemu, szybko i sprawnie. Może warto zlecić takie rzeczy jakiejś drukarni internetowej?

jeśli ma to być większe zamówienie do tego z własnym projektem również zastanowiłbym się nad opcją drukarni internetowej np polishdruk.pl/drukarnia. tutaj konkurencja jest duża i może również znajdzie się jakaś promocja jak wasze kupony rabatowe
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2015 5:46 am przez baskaka80, łącznie zmieniany 1 raz
baskaka80

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: Charlie84 » czw lut 19, 2015 8:23 pm

takie ulotki na pewno przyciągną do waszej restauracji klientów (każdy lubi promocje ), a co do drukarni to zgadzam się opcja internetowa będzie najtańsza, ale jeśli zależy wam bardzo na czasie i nie chcecie czekać aż zamówienie do was dojdzie możecie poszukać jakiejś drukarni obok siebie :) niestety podejrzewam, że koszty wtedy będą odrobinę wyższe ;)
Charlie84

Postautor: ekogeneva2166 » ndz lut 22, 2015 10:53 pm

Mnie by najbardziej przerażało to, że trzeba w to zaangażować grafika... Oznacza to również, że trzeba mu zapłacić jeśli samemu nie potrafi się wykonać grafiki ulotki. Poszukaj takiej drukarni, która miałaby u siebie na pokładzie grafika, bo on od razu przystosuje Twój projekt, jeśli go masz, by wydrukować u nich bez przeszkód, a gdyby się zdarzyło, że nie potrafisz tego zaprojektować, on pomoże.
ekogeneva2166

Postautor: rafaldworak » śr paź 03, 2018 8:00 am

Samemu nie ma, to sensu. Trzeba znać jakiś program graficzny itp. Dobrze "zaprzyjaźnić" się z jakąś drukarnią i stale korzystać z jej usług. U mnie się to sprawdza z manuprintshop.pl Manu Print Shop w Warszawie. Jeszcze mnie nie zawiedli
rafaldworak

Wróć do Rozrywka w gminie Tarczyn