Prezent dla chłopaka

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent dla chłopaka

Postautor: Tamara3 » pn lis 14, 2016 11:12 pm

Co Wy na taki prezent jazdamarzen.pl ? Długo się zastanawiałam co sprawić chłopakowi i w końcu zamówiłam mu jazdę marzeń. Ale teraz już sama nie wiem, czy dobrze robię. Jak myślicie... Warto w coś takiego zainwestować czy nie bardzo? Tylko tak szczerze... Bo nigyd on się interesuje samochodami, ale nie wiem czy aż tak żeby go to ucieszyło...
Tamara3
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 04, 2016 10:46 pm

Jaki prezent dla chłopaka?

Postautor: Frak82 » pn gru 05, 2016 9:19 am

A chłopak przypadkiem nie jest fanem gier? Po co taki jednorazowy prezent? Może fajny, ale nie lepiej kupić coś trwałego, co będzie przydatne przez dłuższy czas - http://www.redcoon.pl/c04360000-PlayStation-4 ? Swoją drogą, taki prezent to często jednoznaczne wyznanie wiecznej miłości ;) więc faceta masz na zawsze.
Lorsque cela se produit, ils ne peuvent pas saigner au gГЁne sim1 et que l'allГЁle Г  risque de la variante principale modifie un activateur.
Frak82
 
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 01, 2016 6:01 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PREZENT DLA CHŁOPAKA

Postautor: kalinka » ndz gru 18, 2016 10:57 pm

Prezent trzeba dopasować do zainteresowań partnera, mojego jazda samochodem na pewno by nie porwała, on jest chory jak mamy gdzieś jechać w trasę, prawko zrobił grubo po 20-stce gdzie wszyscy jego kumple zdawali ledwo po 18-tych urodzinach. On woli majsterkować, na gwiazdkę szykuję mu wiertarkę metabo euro.com.pl/wiertarko-wkretarki,_metabo.bhtml (tak, nawet ja się już orientuje w markach takich sprzętów, co jest dobre haha). Jeśli Twój kocha samochody to pewnie Twój pomysł mu przypadnie do gustu. Ale rzeczywiście to prezent chwilowy, zostaną mu z niego tylko wspomnienia.
kalinka
 
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 15, 2016 7:51 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: Polya1982 » ndz sty 08, 2017 10:26 am

Tak jak wyżej uważam, że wszystko zależy od zainteresowań. Mój chłopak ma niedługo urodziny i on z kolei bardzo by chciał dostać książkę, a mianowicie Bastion Kinga, który znalazłam w bonito.pl. Książka tania, jak wszystkie w internecie, więc na pewno dokupię coś jeszcze. Tym bardziej, że jestem z okolic Warszawy i książkę po zamówieniu w internecie mogę odebrać osobiście przy okazji szukania reszty prezentu.
Ostatnio zmieniony wt mar 14, 2017 7:54 pm przez Polya1982, łącznie zmieniany 1 raz
Polya1982
 
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 03, 2017 4:45 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: kaja malicka » pt lut 10, 2017 8:24 pm

Dla chłopaka łatwo można coś wybrać na stronie motoprezent.pl, może to być jazda po torze wybranym sportowym samochodem albo szkolenie rajdowe czy inna niespodzianka, wystarczy zadzwonić i zamówić voucher 22 245 05 59, 504 735 549
kaja malicka
 
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 22, 2016 4:55 pm

Prezent dla chłopaka - skórzany portfel

Postautor: burak55 » pt lut 17, 2017 11:54 am

Moim zdaniem może coś praktycznego, może skórzany portfel? Jest to bardzo klasyczny prezent dla faceta i przeważnie się sprawdza.
burak55
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 27, 2017 9:34 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: Mamusia16 » śr lut 22, 2017 6:50 pm

Może coś z motoryzacją związanego? Jakieś narzędzia?
Mamusia16
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 07, 2017 8:39 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: Wiesiek89 » śr mar 08, 2017 9:20 am

Ja bym się z takiej jazdy marzeń ucieszył, więc dobrze robisz. Chociaż ja to bym od mojej chciał dostać ispot.pl/iphone-iphone-7-plus Jak one mi się podobają. Ale za drogi i nie dostanę. Tylko, że pomarzyć zawsze można. Jakbym dostał taki prezent to przez kilka następnych lat na święta, urodziny i imieniny nic bym nie musiał dostawać. O albo konsola pd4 też mi się marzy.
Wiesiek89
 
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 05, 2014 11:59 am

Prezent dla chłopaka

Postautor: monikabert90 » sob maja 13, 2017 9:06 am

Ja też ostatnio szukałam prezentu dla chłopaka, bo miał urodziny. Zdecydowałam się kupić mu coś związanego z jego pasją - konkretnie motocyklami. Padło na kask marki Shark z oferty motolegend.pl/producenci-15-str-2-Shark , bo już wcześniej się zorientowałam, że lubi tą firmę ;)
monikabert90
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 21, 2016 3:51 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: Lara1978 » śr maja 17, 2017 8:18 pm

Najlepiej zawsze robić prezenty po uprzedniej konsultacji co dana osoba chciałaby dostać. Mój chłopak kiedyś sobie zażyczył, że chce akwarium :D Wymarzyły mu się rybki i chciał od czegoś zacząć. Szukałam więc akwariów i akcesoriów w necie, żeby było taniej. Tam na szczęście wybór jest bardzo szeroki: keko.pl/pol_m_Akwarystyka_Akwaria-szafki-i-zestawy-160.html Gdy się już dowiemy co osoba chciałaby dostać w prezencie to mamy ułatwione zadanie ale i pewność, że prezent będzie na pewno udany.
Lara1978
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 13, 2017 11:43 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: amalena » wt cze 27, 2017 10:44 am

Ja bym raczej zainwestowała w jakąś fajną wycieczkę albo wydarzenie. Kto by chciał jakieś rzeczy które zalegają na półce ;)
amalena
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 22, 2017 12:55 pm

Prezent dla chłopaka a jego zainteresowania

Postautor: Nala » śr sie 16, 2017 7:51 am

Może najlepiej byłoby po prostu najzwyczajniej w świecie kupić coś związanego z jego zainteresowaniami? Wtedy na pewno będzie można liczyć na zadowolenie.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Prezent dla chłopaka - wspólny wyjazd

Postautor: hektor » czw sie 17, 2017 3:01 pm

amalena pisze:Ja bym raczej zainwestowała w jakąś fajną wycieczkę albo wydarzenie. Kto by chciał jakieś rzeczy które zalegają na półce


Ano, zorganizowanie wspólnego wyjazdu w fajne miejsce na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem travelplanet.pl/wczasy/super-last-minute/ ... i jakiś drobny upominek, coś od serca... na pewno się spodoba :)
Ostatnio zmieniony pt paź 06, 2017 2:21 pm przez hektor, łącznie zmieniany 3 razy
hektor
 
Posty: 9
Rejestracja: pn sie 07, 2017 1:17 pm

Prezent dla chłopaka zgodny z jego pasją

Postautor: magda86 » czw wrz 21, 2017 6:03 pm

W tym roku mojemu chłopakowi na urodziny kupiłam kask. Rok temu zrobił prawo jazdy na motocykl i od tamtej pory cały sezon jeździł na motorze. Teraz mam 2 kaski więc możemy jeździć wspólne. Prezent najlepszy to taki, który łączy się z jego pasją.
magda86
 
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 5:07 pm

Prezent dla chłopaka - kosmetyki

Postautor: macierzanka » śr paź 04, 2017 5:56 pm

Moim zdaniem dobrym i sprawdzonym prezentem są kosmetyki. Możesz mu podarować kosmetyki niemieckiej firmy,nie dostępne w drogeriach i aptekach, ale w sklepie internetowym[url]callusan.sklep.pl[/url]

Oferują kosmetyki , których będzie mógł użyć do pielęgnacji ciała,dłoni a nawet stóp.Ich najbardziej znanym i cenionym kosmetykiem jest krem w pince radzący sobie z wszelkim problemami skórnymi na stopach.Są one wydajne,lekkie i nie drogie.
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm

Następna

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości