Sklep Medyczny w Tarczynie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Tarczyn, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Sklep Medyczny w Tarczynie

Postautor: Sklep Medyczny » pn cze 20, 2016 8:00 am

Dzień dobry, zapraszamy do nowo otwartego Sklepu Medycznego, w Tarczynie przy ulicy Komornickiej 11 (przy Delikatesach Centrum w pawilonie). Oferujemy sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny i środki pomocnicze (np. pieluchomajtki). Mamy umowę z NFZ i realizujemy wnioski na zaopatrzenie medyczne.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 i w soboty 8.00-12.00
tel. 885 02 13 44
https://www.facebook.com/CLAUDUS.Sklep.Medyczny
Od 2010 roku do maja 2016 sklep mieścił się w W-wie na ul. Wołoskiej na przeciwko Szpitala MSW.
W maju przenieśliśmy Sklep do Tarczyna (bliżej domu) i mamy nadzieję że tu też okażemy się
przydatni.
Sklep Medyczny
 
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 18, 2016 7:03 am

Re: Sklep Medyczny w Tarczynie

Postautor: zuzia.gola » czw gru 09, 2021 8:32 pm

Uważam, że każdy gabinet medyczny musi mieć porządne wyposażenie. W gabinetach fizjoterapeutycznych musi znaleźć się poduszka ortopedyczna. Ale nie trzeba obecnie takich rzeczy kupować stacjonarnie. Są sklepy online i warto to wykorzystać. Widziałam, że takie poduszki dostępne są tutaj https://megamedic.pl/poduszki-ortopedyczne . Wykonane są z pianki poliuretanowej, która dopasowuje się do ruchów ciała, dzięki czemu podczas snu kręgosłup i mięśnie nie są zbyt obciążone.
zuzia.gola
 
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Sklep Medyczny w Tarczynie

Postautor: ruda08 » pt kwie 22, 2022 10:52 am

Ja od zawsze zamawiam leki, termometry i inne rzeczy w internecie. I zawsze mam dostarczaną paczkę do domu.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Sklep Medyczny w Tarczynie

Postautor: KaroGro » śr cze 01, 2022 9:18 am

Oferta wygląda nieźle
KaroGro
 
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Tarczyn: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron