Gmina Prażmów modna przy zakupie działek budowlanych

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Prażmów, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Gmina Prażmów modna przy zakupie działek budowlanych

Postautor: Martin » czw maja 10, 2007 1:48 pm

Gmina Prażmów stała się bardzo modna i coraz popularniejsze stało się kupowanie działek budowlanych w tym rejonie powiatu piaseczyńskiego. W ubiegłym roku rozpoczęto w gminie Prażmów budowę 300 nowych domów, w tym będzie ich nawet o sto więcej. (...)

czytaj więcej: Gmina Prażmów modna przy zakupie działek budowlanych
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » czw maja 10, 2007 1:49 pm

Skoro tak prężnie ludzie inwestują w Gminie Prażmów, to niech gmina nareszcie pomyśli o prężnie działającym serwisie informacyjnym, bo to chyba jedyna gmina w powiecie piaseczyńskim, która nie ma oficjalnego serwisu informacyjnego.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » czw maja 10, 2007 6:30 pm

Jankes pisze:niech gmina nareszcie pomyśli o prężnie działającym serwisie informacyjnym

Niestety, chyba nie pomyśli. W poście: Festyn w Prażmowie i Czachówku Marcin w Uwielin napisał:
Marcin z Uwielin pisze:gmina mówi że nie ma pieniędzy na "promocję" czyli na utrzymanie pracownika, który zająłby się stroną internetową.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin z Uwielin » pt maja 11, 2007 1:27 pm

Jankes pisze:Skoro tak prężnie ludzie inwestują w Gminie Prażmów, to niech gmina nareszcie pomyśli o prężnie działającym serwisie informacyjnym, bo to chyba jedyna gmina w powiecie piaseczyńskim, która nie ma oficjalnego serwisu informacyjnego.


oficjalna strona jest:
http://www.prazmow.go.pl/
tylko, że nie ma się kto nią zająć
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Jankes » pt maja 11, 2007 2:12 pm

To napisz Marcin z Uwielin do nich, że byłbyś chętny - jeżeli znasz się przynajmniej na HTML? Wstyd, żeby gmina nie miała aktualizowanego serwisu informacyjnego.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin z Uwielin » pn maja 14, 2007 9:38 am

Jakiś czas temu myślałem sporo o tym czy nie zaproponować mojej niedużej (wszystko czego nauczyłem się o tworzeniu stron przeczytałem z kursów html, których jest w internecie mnóstwo) wiedzy na temat HTML (nawet za friko), ale niestety czas mi na to nie pozwala (tworzę stronkę w oparciu o LIMBO dla chóru gospel GOD'SPELL w którym śpiewam , a i tak żona mi suszy głowę, że za dużo czasu spędzam przy kompie - zamiast z dziećmi).
Z drugiej strony gmina powinna mieć fachowca zarówno od tworzenia strony jak i późniejszych aktualizacji i umieszczania newsów (ja nie uważam się za fachowca, jeśli chodzi o strony, zaś na pewno nie znalazłbym czasu na aktualizowanie strony).
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2007 7:47 am przez Marcin z Uwielin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Martin » pn maja 14, 2007 10:44 am

Marcin z Uwielin pisze:Z drugiej strony gmina powinna mieć fachowca zarówno od tworzenia strony jak i późniejszych aktualizacji i umieszczania newsów

Jeżeli Gmina Prażmów zechce rozmawiać, to mogę zaproponować im swoje usługi. Jestem otwarty na różne formy współpracy z gminami naszego regionu.
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Skuci » pt maja 18, 2007 9:24 pm

Gospel i muzyka cerkiewna - super. Rozumiem, ze spotykacie się w Warszawie. Szkoda. Rozumiem Twoja żonę. Sama ze względów rodzinnych przestałam śpiewać. Nie wiem, jak Ty to wszystko godzisz?
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Postautor: Marcin z Uwielin » pn maja 21, 2007 9:02 am

muzyka cerkiewna??
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Skuci » sob maja 26, 2007 11:54 pm

tak, prawosławie mnie fascynuje
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Postautor: Marcin z Uwielin » śr cze 06, 2007 7:49 am

Skuci, to może jednak się skusisz - próby mamy raz w tygodniu.
A jeśli chodzi o stronę internetową gminy, to myślę że gmina szuka kogoś "for free".
Zaś wracając do tematu to działki w Ustanowie zaczęły już być mniej popularne na rzecz Uwielin i Gabryelina (gdzie ceny zaczęły rosnąć - już widziałem działki po ponad 150pln/m2)
Ostatnio zmieniony śr cze 06, 2007 8:45 am przez Marcin z Uwielin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: Martin » śr cze 06, 2007 8:02 am

Marcin z Uwielin pisze:gmina szuka kogoś "for free".

Za darmo to mogę sobie robić swoją własną stronę (i robię) np: Powiat Piaseczyński. Tak samo Ty Marcin masz swoje prywatne forum, które również prowadzisz za free.

Gminy mają w budżecie środki na promocję, a strona internetowa pod to podlega. Tak więc jeżeli chcą mieć webmastera za darmo, to co robią z pieniędzmi na promocję gminy?
:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kotek » sob paź 17, 2009 9:25 am

Rzeczywiscie w Prażmowie i sąsiednich miejscowosciach dużo się buduje nowych domów. Te nowe osiedla w lesie są niewidoczne z głownej drogi.
kotek
 
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 17, 2009 7:55 am


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Prażmów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość