Czy coś się dzieje w Prażmowie?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Prażmów, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Gugu » czw paź 30, 2008 2:03 pm

Samorząd Sie OBIJA!!!!!!!!!!
Gugu
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 30, 2008 1:44 pm
Lokalizacja: Nowe Wągrodno

Postautor: mad » pt lis 28, 2008 2:18 pm

Witam,
ja mieszkam w Nowym Prażmowie, internet tutaj to LUXUS.
nic się nie dzieje w gminie. może w nowym "pałacu gminy", ale tego nie widać z zewnątrz. zauważyłam, że upadła kwiaciarnia w "biurowcu" SKR.
Pozdrawiam
mad
 
Posty: 21
Rejestracja: pn lip 14, 2008 6:02 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: jewrioszka » wt lut 24, 2009 5:53 pm

Dobra to ja się dołoże.

Postaram się odpisać na kilka uwag niekoniecznie po kolei i ortograficznie.

Mieszkam na samym krańcu gminy w miejscowości Dobrzenica. Większość moich sąsiadów to mieszkający to od "dawna miejscowi" i są to ludzie zarobieni po uszy. Dodatkowo niespecjalnie chyba potrafią korzystać z internetu. stąd tez wynika mała świadomość społeczna na zmiany jakie zachodzą poza gminą.
Napływowych jak ktos słusznie zauważył niewiele obchodzi ich sypialnia. A to błąd.
Tutaj rodzice nie rozumieja poco ich dziecko ma jechac na wycieczkę!!! Rozumuja tak ja nie jeździłam i dobrze mi z tym!!!! Znam to z zebrań.


Gugu samorząd sie nie obija, samorząd niema sił, samorząd nie rozumie zmian a potrzeby ma na poziomie człowieka z Cromanion, samorząd jest starszy od węgla.

Martin masz rację nasza strona trąci myszką, ale czego można się spodziewać jeśli samorządowcy są (byli) głównie zajęci pomnażaniem fortun. Jak patrze na tych ludzi to mi stara nomenklaturą jedzie.(to tylko moje spostrzeżenia, może się mylę). Tutaj nie zobaczysz nowoczesności dopóty dopóki panuje to dyktatura, tu nikt żadnej decyzji bez błogosławieństwa nie podejmie.
Tutaj zapadają durne decyzje. Oczywiście znam to ze słyszenia ale....

Plotka 1.
Jak budowano szkołę to okazało się że sala gimnastyczna jest o ileś tam centymetrów krótsza niż zakłada norma. jej wydłużenie było warunkiem otrzymania dotacji z Unii. władza podjęła decyzje że i tak dotacje otrzyma - oczywiście nie otrzymała.

Wspomnę jeszcze że sale lekcyjne nie posiadaja sprawnie działającej wentylacji, tu nie ma mowy o sprawnym mózgu do nauki.

Fakt 1
tu urzędnik gminny przez 3 miesiace nie jest w stanie uporać sie z 3 bezdomnymi psami atakujacymi ludzi.

A wy piszecie o nowoczesnej www. chętnie w tym pomogę.

P.S.
Ale....
Necik w domu mam i gaz z rurki też. :D
jewrioszka
 
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 24, 2009 4:05 pm
Lokalizacja: Gm. Prazmów.

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Prażmów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron