Drogi i pobocza w gminie Prażmów

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Prażmów, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Czy stan DROGI WOJEWÓDZKIEJ przebiegającej przez teren gminy Prażmów uważasz za bezpieczny?

Tak
4
20%
Nie
16
80%
 
Liczba głosów : 20

Postautor: sympatyk_ » ndz kwie 27, 2008 1:07 pm

Tak. Jest takie prawo. Nawet gdy droga nie jest odśnieżona a zdarzy się wypadek możemy domagać się odszkodowania od zarządcy drogi. Czytałem tak w Motorze jakiś czas temu.
Znajomy kilka lat temu urwał na drodze gminnej koło i po interwencji u wójta dostał odszkodowanie i odtąd dziur tam nie ma. Było to na terenie gminy Chynów.
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm

Postautor: sympatyk_ » śr maja 14, 2008 7:32 pm

Byłem ostatnio w naszym powiecie.
Ruch ustał w Prażmowie. Jak nie trzeba wymijać innych to da sie tą drogą jechać.
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm

Postautor: Marcin z Uwielin » czw maja 15, 2008 9:51 am

Ruch jest tam mały, bo jest niebezpiecznie - niektórzy wolą nadrobić nieco drogi i mieć komfort psychiczny.
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: sympatyk_ » pn maja 26, 2008 10:31 pm

Dobrze, e ten temat to ogólnie drogi w naszej gminie a nie tylko jedna droga, która mnie zainspirowała. Stan dróg pogorszył się. Wiele można zarzucić drogowcom, ale w ostatnich latach łatali dziury na bierząco. Teraz na długim weekendzie ,,obcując z drogami gminnymi" zauwarzyłem zmianę na złe. Jest wiele dziur. Siostra uczyła się jeździć na rowerku i bardzo trudno było w jakąś nie wjechać.
Naprawdę są problemy z drogami. Ale można sobie z nimi poradzić. W Pieczyskach w Powiecie Grójeckim stan drogi był taki sam. Znalazły się pieniądze. Przykryto stary asfalt. Kilka już lat dziur nie ma. To najlepszy przykład, ze w sprawie dróg należy iść ogniem. Tylko na drogę zrobioną dobrze od początku do końca nikt nie będzie narzekał
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm

Postautor: sympatyk_ » sob sie 23, 2008 10:16 pm

Jak wam się jeździ po nowej nawierzchni od Prażmowa do Woli Prażmowskiej? Mi dobrze. Szkoda tylko, że droga na Grójec jest w stanie wszystkim znanym.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 14, 2008 7:48 pm przez sympatyk_, łącznie zmieniany 2 razy
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm

Postautor: Marcin z Uwielin » pn sie 25, 2008 9:11 am

Dla mnie bomba.
W gminie ruszył nabór na "człowieka od pozyskiwania kasy" czyli miedzy innymi środków unijnych, oby wybrany był efektywny.
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Zatopiona ul. Zielona

Postautor: iTV Piaseczno News » sob mar 19, 2011 11:41 am

Obrazek

Po ul. Zielonej w Piskórce jeździć się nie da. Przejście tylko w kaloszach.
http://www.tvpiaseczno.pl/reportaze,1,53.58,1021
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: skalandis » sob sie 18, 2012 2:26 pm

Hahaha, dobrze że ptytuł brzmi "Drogi i pobocza......", ja bym jednak dodał zabytkowe, zdewastowane, niebezpieczne, itp.
Ale znam jeden odcinek drogi który jest dobry i odpowiada normom. To odcinek od ulicy Jeziorki od ulicy Mazowieckiej w kierunku Gościeńczyc. Całe 300m!!!! Hura.
skalandis
 
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 18, 2012 2:04 pm

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Prażmów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości