Stacja benzynowa w Gabryelinie?

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Prażmów, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Stacja benzynowa w Gabryelinie?

Postautor: Marcin z Uwielin » wt kwie 17, 2007 3:05 pm

Na stronach gminy Prażmów (http://www.prazmow.bip.tc.pl/index.php?grupa=40540) pojawiła się informacja o tym, że są plany na budowę stacji benzynowej (myślę, że bardzo potrzebnej w naszych okolicach)

OTO PRZEDRUK INFORMACJI:

Prażmów, dn. 29.03.2007r.

I N F O R M A C J A

Zgodnie z art. 32 i w związku z art. 53 ustawy Prawo ochrony środowiska /Dz.U.Nr 129, poz. 902 z 2006r. roku z późń. zm./ podaję się do publicznej wiadomości informację o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji paliw płynnych na dz. nr ewid. 210/14 we wsi Gabryelin gm. Prażmów, którego inwestorem jest Pan Stanisław Rolski, zam. £awki, ul. Polna 5, 05-505 Wola Prażmowska.

Złożone w tej sprawie dokumenty są do wglądu w Referacie Rolnictwa i Geodezji w p. 10 Urzędu Gminy Prażmów w Woli Prażmowskiej przy ul. Głównej 57 w godz. Od 9:00 do 14:00 w okresie siedmiu dni od dnia otrzymania niniejszej informacji.

W świetle powołanej na wstępie ustawy każdy ma prawo do składania uwag i wniosków w tej sprawie w określonym wyżej terminie. Uwagi należy składać na piśmie w Kancelarii Urzędu Gminy Prażmów, w Woli Prażmowskiej, ul. Główna 57, okresie 21 dni od dnia ukazania się niniejszej informacji.
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny

Postautor: kameleon » śr kwie 18, 2007 8:49 am

Marcin z Uwielin pisze:pojawiła się informacja o tym, że są plany na budowę stacji benzynowej (myślę, że bardzo potrzebnej w naszych okolicach)

Nie ma w Gminie Prażmów stacji benzynowej? Zaskoczyłeś mnie!
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Marcin z Uwielin » śr kwie 18, 2007 10:13 am

kameleon pisze:Nie ma w Gminie Prażmów stacji benzynowej? Zaskoczyłeś mnie!


A tak napisałem??
Przecież nie ma napisane, że "pierwszej" lub "jedynej".
Awatar użytkownika
Marcin z Uwielin
 
Posty: 192
Rejestracja: sob mar 03, 2007 1:05 pm
Lokalizacja: Uwieliny


Wróć do Prażmów: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron