Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Re: RE: Sprostowanie cdn.

Postautor: Kamil M » czw lut 19, 2015 7:56 pm

Marcin KANIA pisze:Ponownie proszę więc o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Jednocześnie wyrażam swoje zaniepokojenie i oburzenie Pana (i nie tylko Pana) działaniami.
Pana działania (i nie tylko Pana) nie tylko zagrażają, ale wręcz szkodzą interesom Gminy Lesznowola.
Proszę o zaniechanie dotychczasowych praktyk (w tym wysyłania obraźliwych sms-ów do radnych).

Pozdrawiam


Wnoszę o NATYCHMIASTOWE sprostowanie tej wypowiedzi. Inaczej może spodziewać się Pan pisma przedprocesowego o zniesławienie mojej osoby. Brak odpowiedzi i przeprosin na pismo przedprocesowe spowoduje skierowanie sprawy do Sądu Rejonowego w Piasecznie z załącznikiem dotyczącym pisma przedprocesowego. Pan już na sesji Rady Gminy Lesznowola mówił wiele nie prawdy, co Panu udowodniłem w swojej wypowiedzi. NIKOGO nie obrażałem i tego nie robię. Pan jawnie dopuszcza się kłamstw !!!. Przed wyborami mojej konkurentce życzyłem jak najlepszego wyniku. Proszę zapytać Pani Korlak. Do każdego radnego odnoszę się z należytym szacunkiem. Proszę o NATYCHMIASTOWE Sprostowanie tej wypowiedzi, bo podejmę działania prawne.

Kamil Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Uchwała RG Lesznowola

Postautor: Marcin KANIA » czw lut 19, 2015 9:00 pm

Zamieszczam w całości Uchwałę, ze szczególną dedykacją dla...

Uchwała Rady Gminy Lesznowola z dnia 17.02.2015 r. w sprawie miesięcznych diet dla Radnych i diet dla sołtysów

Na podstawie art. 25 ust. 4,6 i 8, art. 37b ustawy a dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( tj. Dz. U. z 2013 r. poz. 594 ze zm.) i § 3 pkt. 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lipca 2000 r. w sprawie maksymalnej wysokości diet przysługujących radnemu gminy ( Dz. U. Nr 61 poz. 710), Rada Gminy uchwala, co następuje:

§ 1.
1. Przewodniczącemu Rady Gminy, Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy. Przewodniczącemu Komisji Rady Gminy i Zastępcy Przewodniczącego Komisji Rady Gminy przysługuje miesięczna dieta w wysokości 75% maksymalnej diety stanowiącej półtorakrotność kwoty bazowej określonej w ustawie budżetowej dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe.

2. Radnemu za udział w posiedzeniach Komisji i Sesjach Rady Gminy przysługuje dieta miesięczna w wysokości 1800,-zł.

3. Za nieobecność na sesji, posiedzeniu Komisji, której Rady jest członkiem potrąca się 10% miesięcznej diety. Nie dokonuje się potraceń z tytułu nieobecności usprawiedliwionej. Nieobecność uznaje się za usprawiedliwioną odpowiednio:
- Przewodniczący Rady Gminy – podczas Sesji Rady Gminy,
- Przewodniczący Komisji – podczas posiedzeń Komisji.
4. Sołtysom za udział w Sesjach Rady Gminy przysługuje dieta w wysokości 150,00zł.

§ 2.
Traci moc uchwała Nr 41/V/2011 Rady Gminy Lesznowola z dnia 28 kwietnia 2011 r. w sprawie miesięcznych diet radnych i diet sołtysów.

§ 3.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od 1 lutego 2015 r.

Uzasadnienie

Za pracę Radnego przysługuje miesięczna dieta, która jest zwrotem kosztów poniesionych z tytułu sprawowania mandatu w ciągu miesiąca. Bywają sytuacje, gdy ma miejsce nieobecność Radnego podczas Sesji Rady Gminy czy Komisji Rady Gminy, której jest członkiem. Nieobecność ta może być spowodowana np. względami zdrowotnymi Radnego, wezwaniem przez instytucje administracji państwowej czy sady.

Nieobecność uznaje się za usprawiedliwioną odpowiednio:
- Przewodniczący Rady Gminy – podczas sesji Rady Gminy,
- Przewodniczący Komisji – podczas posiedzeń Komisji.
W przypadku usprawiedliwionej nieobecności nie dokonuje się potrącenia miesięcznej diety.

Maksymalna miesięczna dieta Radnego od 1 stycznia 2015 r. zgodnie z ustawą budżetową, która określa kwotę bazową dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe wynosi 1.987,27zł. i wynika z następującego wyliczenia:

75% maksymalnej diety stanowiącej półtorakrotność kwoty bazowej,
Wzór: 75% z ( 1.766,46zł. x 150%) = 1.987,27zł.

Proponuje się wysokość diet odpowiednio:
1. Przewodniczącemu Rady Gminy, Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy, Przewodniczącemu Komisji Rady Gminy i Zastępcom Przewodniczących Komisji Rady Gminy przysługuje miesięczna dieta w wysokości maksymalnej diety stanowiącej półtorakrotność kwoty bazowej określonej w ustawie budżetowej dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe w wysokości 75% co stanowi 1987,27zł.
2. Radnemu za udział w posiedzeniach Komisji i Sesjach Rady Gminy przysługuje dieta miesięczna w wysokości 1800,00zł.

Nadmienia się, że diety Radnych (z wyjątkiem funkcyjnych) wypłacane były na nie zmienionym poziomie od września 2007roku. Podwyżka diet uwzględnia stopień inflacji z okresy ostatnich 7 lat.

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » czw lut 19, 2015 10:01 pm

Proszę o Natychmiastowe Sprostowanie Pana wypowiedzi Panie radny ! Pana wpis jest skonstruowany tak, że sugeruje pewne zachowania, których nigdy nie stosuję w życiu. Czytelnik forum może mieć wrażenie, że pod wpływem podjęcia uchwały dotyczącej podwyższenia diet wysyłałem sms-y obrażające radnych. Nic takiego nie miało miejsce Panie Kania. Ja zawsze dokonuje merytorycznej oceny waszych działań wynikające z ustaw. Nigdy nikogo nie pomawiałem, nigdy o nikim z tej gminy nie pisałem ad persona. Pisałem zawsze o waszych działaniach i sprawach ważnych dla mieszkańców. Zapomina Pan, że ja z wykształcenia jestem teologiem i w życiu zawsze stosuje 10 przykazań. Proszę o sprostowanie wypowiedzi, bo Pan odkręca teraz kota ogonem. Wiele osoby ma wielki szacunek do mojej osoby nie tylko w pracy zawodowej, ale także na terenie powiatu piaseczyńskiego. Dlatego Pana wypowiedzi nie zostawię. Pan nawet nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji prawnych Pana wypowiedzi...

Z Prośbą o sprostowanie
Kamil Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

RE: Sprostowanie cdn...

Postautor: Marcin KANIA » czw lut 19, 2015 10:38 pm

Ponownie proszę o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » pt lut 20, 2015 7:44 am

Panie radny Kania nadal Pan nie odniósł się merytorycznie do Pana wpisu, który jest insynuacją w kierunku mojej osoby i zniesławieniem. W związku z tym do poniedziałku 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59 oczekuje przeprosin dotyczących Pana wypowiedzi w moim kierunku o rzekomych jakiś groźbach. Ja nadal staram sie ta kwestie załatwić z Panem w sposób polubowny. Z reszta uważam, że ta powinno się robić, a to druga strona zdecyduje jaką formę wybierze.

Brak przeprosin do poniedziałku dnia 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59 spowoduje dalsze kroki. Kolejnym krokiem będzie skierowanie pisma przedprocesowego na Kancelarię Gminy Lesznowola w którym będę domagał sie przeprosin dotyczących Pana wpisu na tym forum, a także na stronie internetowej, która jest Pana własnością. Na odpowiedź będzie miał Pan kolejne 7 dni, od dnia złożenia pisma. Jeżeli znowu nie będzie przeprosin to skieruje już pismo procesowe wraz z pismem przedprocesowym do Sądu Rejonowego w Piasecznie o zniesławienie osoby Pana Kamila Marian Myszyńskiego. W procesie bedę domagał sie przeprosin na tym forum, na Pana stronie internetowej, odpowiedniego ogłoszenia w Kurierze Południowym i zadośćuczynienia w postaci 2 tyś zł wpłaconych na rzecz wybranego przez zemnie Domu Dziecka.

Jest to mój ostatni wpis w tej sprawie. Nie ma zgody na obrażanie i ośmieszanie mojej osoby przez funkcjonariusza publicznego jakim Pan jest. Dziękuje za uwagę i oczekuje podjęcia przez Pana konkretnych działań w tej sprawie.

Z wyrazami nieustającego szacunku dla osoby Pana radnego
Kamil Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: wdolinski » pt lut 20, 2015 8:26 am

Panowie, a może każdy z Was w punktach ujął o co mu chodzi. Padają zwroty w stylu "Insynuacja, oszczerstwo itp". Gdzie. w którym momencie, bo trudno się połapać?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

RE: Sprostowanie cdn.....

Postautor: Marcin KANIA » pt lut 20, 2015 9:45 am

Ponownie proszę o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Napisał Pan: "Natomiast ci, którzy pełnili funkcję przewodniczącego rady gminy, wiceprzewodniczącego rady gminy oraz przewodniczących komisji rady gminy wraz z zastępcami dostawali 1748,80 zł."

Kwotę 1.748,80 zł. przysługiwała TYLKO Przewodniczącemu Rady Gminy, Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy i Przewodniczącym Komisji Rady Gminy.

Czy ww. informacja, tak jak Pan powyżej napisał, dalej jest tylko... wg. Pana "Pana małą pomyłką"?

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: marcel12 » pt lut 20, 2015 3:15 pm

Kamil M pisze:Panie radny Kania nadal Pan nie odniósł się merytorycznie do Pana wpisu, który jest insynuacją w kierunku mojej osoby i zniesławieniem. W związku z tym do poniedziałku 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59 oczekuje przeprosin dotyczących Pana wypowiedzi w moim kierunku o rzekomych jakiś groźbach. Ja nadal staram sie ta kwestie załatwić z Panem w sposób polubowny. Z reszta uważam, że ta powinno się robić, a to druga strona zdecyduje jaką formę wybierze.

Brak przeprosin do poniedziałku dnia 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59 spowoduje dalsze kroki. Kolejnym krokiem będzie skierowanie pisma przedprocesowego na Kancelarię Gminy Lesznowola w którym będę domagał sie przeprosin dotyczących Pana wpisu na tym forum, a także na stronie internetowej, która jest Pana własnością. Na odpowiedź będzie miał Pan kolejne 7 dni, od dnia złożenia pisma. Jeżeli znowu nie będzie przeprosin to skieruje już pismo procesowe wraz z pismem przedprocesowym do Sądu Rejonowego w Piasecznie o zniesławienie osoby Pana Kamila Marian Myszyńskiego. W procesie bedę domagał sie przeprosin na tym forum, na Pana stronie internetowej, odpowiedniego ogłoszenia w Kurierze Południowym i zadośćuczynienia w postaci 2 tyś zł wpłaconych na rzecz wybranego przez zemnie Domu Dziecka.

Jest to mój ostatni wpis w tej sprawie. Nie ma zgody na obrażanie i ośmieszanie mojej osoby przez funkcjonariusza publicznego jakim Pan jest. Dziękuje za uwagę i oczekuje podjęcia przez Pana konkretnych działań w tej sprawie.

Z wyrazami nieustającego szacunku dla osoby Pana radnego
Kamil Marian Myszyński



Panie Moszyński, idzie Pan do agencji towarzyskiej i odreaguj. :roll:
marcel12
 
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 08, 2013 11:21 am

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » sob lut 21, 2015 11:32 am

Panie radny Kania to Pan wybierze formę załatwienia tej sprawy. Nikt nie będzie pisał. że szkodzę gminie Lesznowola i nikt nie będzie pisał, że piszę obraźliwe sms-y do radnych. Czy ma Pan na te dwie kwestie dowody. Puścił mi Pan kilka słów, które napisałem do jednej radnej, a nie dotyczyły one oceny ad persona nikogo z radnych, tylko tego co dzieje się w gminie Lesznowola lub może dziać się w najbliższym czasie. Omyłka pisarka jest i to przyznałem. Jednak taka linia obrony z Pana strony jest naprawdę dziwna. Pan w żaden sposób nie odnosi się do meritum sprawy. Funkcjonariusz publiczny, którym Pan jest nie ma prawa nikogo pomawiać. Zwłaszcza, że robi Pan to bez jakichkolwiek dowodów w sprawie. W sądzie takie dowody trzeba zaprezentować, aby obronić swoje tezy. Ja wykonuje zawód zaufania publicznego i nikt nie będzie w kierunku mojej osoby kierował takich oskarżeń. Będę się bronił i z mapy drogowej jaką wyznaczyłem nie zejdę ! Teraz prosze mi wybaczyć, ale jest weekend i znowu idę do pracy na 9 godziny. We wtorek sprawdzę czy padnie sformułowanie :

"Panie Kamilu Myszyński przepraszam Pana za mój wpis, który mógł urazić Pana osobę".

Decyzja Panie Kania jest po Pana stronie. Brak reakcji to pismo przedprocesowe w środę na Kancelarii Urzędu Gminy Lesznowola

Z wyrazami nieustającego szacunku do Pana osoby
Kamil MArian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

RE: Sprostowanie!

Postautor: Marcin KANIA » sob lut 21, 2015 4:22 pm

Ponownie proszę o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Napisał Pan: "Natomiast ci, którzy pełnili funkcję przewodniczącego rady gminy, wiceprzewodniczącego rady gminy oraz przewodniczących komisji rady gminy wraz z zastępcami dostawali 1748,80 zł."

Kwotę 1.748,80 zł. przysługiwała TYLKO Przewodniczącemu Rady Gminy, Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy i Przewodniczącym Komisji Rady Gminy.

Czy ww. informacja, tak jak Pan powyżej napisał, dalej jest tylko... wg. Pana "Pana małą pomyłką" i "Pana omyłką pisarską?

Proszę opublikować w całości sms-y do poniedziałku 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59.

Proszę o informację, jaki wykonuje Pan zawód, i czy jest on "zawodem zaufania publicznego"?

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » ndz lut 22, 2015 9:40 am

Panie radny Kania napisałem do Pana, że popełniłem omyłkę pisarską piszę to po raz enty ! Dodam, że to też ciekawe, że zastępcy Przewodniczącego Komisji Rady Gminy Lesznowola nie dostawiali diety radnych funkcyjnych, a po zmianach będą dostawać. Gratuluje to tylko potwierdza moje zdanie, że diet Państwo zrobiliście sobie pensję. Jeżeli lesznowolska opozycja dojdzie do władzy w tej gminie. To jedną z pierwszych uchwał będzie obniżenie diet do poziomu:

Przewodniczący Rady Gminy (100 %) maksymalnej diety – 1987,27 zł

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (60%) maksymalnej diety – 1192,36 zł

Przewodniczący Komisji Rady Gminy i jego zastępcy (55%) maksymalnej diety – 1 092,99 zł

Radni biorący udział w komisjach i sesjach Rady Gminy (45%) maksymalnej diety – 894,27 zł

To nie koniec naszych pomysłów legislacyjnych. My zaprezentowaliśmy realny program zmian dla Lesznowoli, a Państwo 10 oględnych punktów i już macie problem z ich wykonaniem. Właśnie widzimy proces zamykania filii wydziałów Komunikacji i Architektury. Dodam Panie Kania, że podpisy zbierają się fenomenalnie. Co do mojej pracy i mojego zawodu to moja prywatna sprawa. Co do sms-ów to dziwny ma Pan pomysł, gdyż Panie Kania one były prywatną rozmową. Co ciekawe nie była to rozmowa z Panem, tylko z osobą trzecią. Tym bardziej jest dziwne, że Pan zabiera w tej sprawie głos. Rozumiem, że Pan te sms-y ma w ręku i będzie posługiwał się nimi w sądzie. Bardzo nowatorskie podejście :) Dodam, że w sms-ach dokonuje oceny obecnej sytuacji w gminie, a nie obrazy kogokolwiek z radnych, co Pan sugeruje bez żadnego skrępowania. Wesoła Panie Kania to ona nie jest. W tym roku planowane zadłużenie na poziomie ponad 59 mln zł. W przyszłym roku będzie to już 67 mln zł. Mimo tego radni podjęli dwie dość kontrowersyjne uchwały an V sesji Rady Gminy Lesznowola. Pierwsza to oczywiście diety, a druga to uchwała intencyjna na emisję obligacji komunalnych. Dziwię się, że nikt nie zaprotestował w tej sprawie, ale cóż po wyborach nie wiele się zmieniło. Wszystkie głosowania to 100% za. Panie Kania ja niczego się nie boję, a Pan ma czas do poniedziałku. Wie Pan za komuny ludzie nawet mieli swoje przemyślenia na temat systemu jaki działał i wie Pan gdyby ni ci bohaterowie to dzisiaj nie byłoby demokracji. Dodam, że bardzo chętnie się z Panem w sądzie spotkam. Rozmawiałem ze swoim prawnikiem i nie myliłem się :) Mam bardzo duże podstawy do skierowania sprawy do sądu i z chęcią ze swoich praw obywatelskich skorzystam :)

Z wyrazami nieustającego szacunku do Pana osoby
Kami Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

RE: Sprostowanie

Postautor: Marcin KANIA » ndz lut 22, 2015 9:45 am

Ponownie proszę o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Napisał Pan: "Natomiast ci, którzy pełnili funkcję przewodniczącego rady gminy, wiceprzewodniczącego rady gminy oraz przewodniczących komisji rady gminy wraz z zastępcami dostawali 1748,80 zł."

Kwotę 1.748,80 zł. przysługiwała TYLKO Przewodniczącemu Rady Gminy, Wiceprzewodniczącemu Rady Gminy i Przewodniczącym Komisji Rady Gminy.

Czy ww. informacja, tak jak Pan powyżej napisał, dalej jest tylko... wg. Pana "Pana małą pomyłką" i "Pana omyłką pisarską?

Proszę opublikować w całości Pana sms-y do poniedziałku 23 lutego 2015 r. do godziny 23:59.

Proszę o informację, jaki wykonuje Pan zawód, i czy jest on "zawodem zaufania publicznego"?

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » ndz lut 22, 2015 9:50 am

Panie Kania ja już mówiłem coś Panu na temat spamownia. Widzę, że Pan tutaj kontynuuje tutaj praktyki. Dobrze zobaczymy się w sądzie. Ja się sądów nie boję. W grudniu miałem dwie sprawy. Nawet sędzina mnie specjalnie do pracy zwolniła. Tak jak powiedziałem pomówił mnie Pan i zniesławił. W związku z tym będę dochodził swoich praw z art.212 & 1 Kodeksu Karnego. Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212 § 3 k.k.).

Prosze mi wybaczyć, ale jest weekend, a do tego dopadła mnie grypa.

Z wyrazami nieustającego szacunku do Pana osoby
Kamil Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Koniec sprostowań!

Postautor: Marcin KANIA » ndz lut 22, 2015 10:25 am

Ponownie proszę o dołożenie staraności w pisaniu artykułów.

Skoro uważa Pan, że część Pana artykułu: "Natomiast ci, którzy pełnili funkcję przewodniczącego rady gminy, wiceprzewodniczącego rady gminy oraz przewodniczących komisji rady gminy wraz z zastępcami dostawali 1748,80 zł."

jest tylko... wg. Pana "Pana małą pomyłką" i "Pana omyłką pisarską...

To również i ja traktuję mój komentarz: "Ponownie proszę więc o dołożenie staraności w pisaniu artykułów. Jednocześnie wyrażam swoje zaniepokojenie i oburzenie Pana (i nie tylko Pana) działaniami. Pana działania (i nie tylko Pana) nie tylko zagrażają, ale wręcz szkodzą interesom Gminy Lesznowola. Proszę o zaniechanie dotychczasowych praktyk (w tym wysyłania obraźliwych sms-ów do radnych)."

jako "mała pomyłka" i "omyłka pisarska".

I w związku z tym uważam, że jesteśmy kwita :P

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Re: Prawa mieszkańców do informacji publicznej

Postautor: Kamil M » ndz lut 22, 2015 8:18 pm

Niestety nie jesteśmy Panie Kania, bo czym innym jest pomyłka dotycząca uposażenia radnych, a czym innym pomówienie pod moim adresem. Pan napisał o smsach wysyłanych do radnych. To ciekawe czy mógłby Pan doprecyzować do których konkretnie ?. Pada radnych...czyli nie jednej osoby. W jaki sposób działam na nie korzyść gminy Lesznowola ?. Czy w tych rzekomych smsach obraziłem kogoś ad persona czy dopuściłem się działań wynikających z kodeksu postępowania karnego ?. Panie radny Kania jeżeli stawia się tak poważne zarzuty to trzeba mieć dowody. Inaczej jest to pomówienie. Ja nie bez przypadku byłem kiedyś związany z formacją, która mówiła STOP POMÓWIENIOM, bo bardzo łatwo jest wylać na kogoś szambo, bo bardzo łatwo jest kogoś zdeprecjonować w oczach opinii publicznych. Ja na to nie mogę sobie tak po prostu pozwolić Panie radny. Pełnie nie tylko rolę jednego z liderów lesznowolskiej opozycji, ale także jestem działaczem społecznym i charytatywnym. W tych działaniach nieskazitelność i zaufanie mieszkańców jest wymagalna. Dzięki temu, że cieszę się ogromnym zaufanie to w tym roku na rzecz Wigilii Pełnej Prezentów zebrałem 2 razy tyle środków finansowych, co w 2013 roku. Wie Pan radny czemu tak się dzieje, bo Kamil Myszyński jest osoba uczciwą i godną zaufania. Dlatego jeszcze raz wnoszę Panie radny o przeprosiny, bo Pan mnie zniesławił i pomówił. Ja muszę się w tej sytuacji bronić. Podczas ewentualnego procesu właśnie będę mówił o mojej wyjątkowej roli społecznej, która wymaga zaufania, a także o specyfice mojej pracy zawodowej. Ja Panie radny nikogo nigdy nie pomówiłem wszystkie artykuły jakie piszę są oparte na dokumentach. Jednak Państwo mi tej pracy nie ułatwiacie. Projekt budżet na rok 2015 został opublikowany w dniu 31 grudnia 2014 r, a budżet został podjęty w dniu 18 grudnia. Siedziałem przed biurem rady gminy w dniu 18 grudnia i czytałem budżet. Czy tak traktuje się obywateli ?. Czy moje pismo w sprawie udostępnienia mi aktów notarialnych dotyczących dzierżawy dwóm firmom na terenie KPGO Mysiadło nie powinien mi zostać udostępniony ?. Stąd musiałem napisać skargę do drugiej instancji.

Jak Pan radny Kania oczekuje przeprosin, tak jak napisałem bardzo łatwo jest kogoś pomówić, a trudniej jest kogoś przeprosić. W przypadku pozwu są dwie drogi cywilna i karna. Niestety muszę obrać karną ze względu na moją wyjątkową rolę działacza opozycyjnego i społecznego. Dziwię się, że po wyborach, które Państwo wygraliście zajmujecie się Panem Myszyńskim. Ja Panie Kania poza tym, że choruje, a mimo tego od jutra muszę być na pełnym gazie to dobrze się czuję.

Oczekując na Przeprosiny
Kamil Marian Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron