Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Marcin KANIA » czw lut 03, 2011 11:05 am

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Wszelkich informacji, dotyczących, umów (umowa z osobą fizyczną, umowa z podmiotem gospodarczym), sposobu jej wypełnienia i przekazywania udzieli przedstawiciel biura projektów telekomunikacyjnych Pani Ewa Zabawińska, e - mail: ewa.zabawinska@cuoco2001.pl , tel. 608 055 907. W sprawach technicznych i etc. proszę kontaktować się bezpośrednio pod e – mailem: biuro@cuoco2001.pl. Planowany termin zakończenia inwestycji na terenie całej gminy to koniec 2011. Przedmiotowy projekt telekomunikacyjny koordynuje i nadzoruje Referat Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Gminy Lesznowola.

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Marcin KANIA » pn lut 07, 2011 7:32 pm

Uprzejmie informuję, że Pani Ewa Zabawińska zajmuje się sprawami formalno-prawnymi projektu Gmina Lesznowola dotyczącymi umów, ale dysponowania nieruchomościami pod projekt budowlany przyłączy ziemnych do posesji, a nie umów na usługi telekomunikacyjne i cen. Inwestorem zadania jest TP S.A. i tam należy kierować tego typu pytania.

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Alfapablo » śr cze 26, 2013 10:56 pm

Co do kwesti autora wątku to pewnie juz nie aktualne, ale poszukuje dostawcy internetu w Lesznowoli. W ogóle nie orientuje się i jakos nie potrafie skutecznie dopytac wujaszka google jacy dostawcy internetu po kablu lub radiowego mają w swoim zasięgu Lesznowole. Mozęcie podac jakies firmy?
Powiem to od razu, żeby nie było niejasności. Należę do AA
Anonimowych Alfaholików
Alfapablo
 
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 05, 2012 11:22 pm
Lokalizacja: ...inąd

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Alfapablo » pt cze 28, 2013 8:59 am

Przecież z jakiegoś internetu korzystacie... Chyba nie będe skazany tylko na te mobilne orange, ery itp Zalezy mi na szybszym i stabilniejszym łaczu.
Powiem to od razu, żeby nie było niejasności. Należę do AA
Anonimowych Alfaholików
Alfapablo
 
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 05, 2012 11:22 pm
Lokalizacja: ...inąd

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Majkel » pt cze 28, 2013 9:06 am

Testowałeś internet LTE w Plusie lub Cyfrowym Polsacie?

Znajomi w Mysiadle korzystają z http://aero2.pl/bdi.html i im wystarcza, a działa stabilnie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Internet szerokopasmowy na terenie Gminy Lesznowola

Postautor: Alfapablo » pt cze 28, 2013 12:11 pm

LTE nie testowałem ale jestem uzytkownikiem internetu Cyfrowego Polsatu i jestem na tym punkcie mocno wrazliwy bo szczerze mówiąc to tylko czekam aż mi się umowa zakończy by sie z nimi rozstać. Teoretyczna szybkośc tego mojego to do 21Mb jednak jest to szybkość maksymalna i teoretyczna. Praktyka jest zupełnie inna bo w praktyce okazuje się, że minimum nie zapewniają i szybkośc nawet 0,01Mb jest zgodna z umową a taką własnie osiąga u mnie ich 21Mb internet mimo stosowania anten zewnętrznych skierowanych na nadajnik i teroretycznie lokalizacji w zakresie dobergo sygnału ich internetu. Od kilku tygoni walcze z CP bo w zasadzie nie mam internetu łacze jest na tyle wolne, że nie da sie korzystać, zwłaszcza w godzinach popołudniowo-wieczornych i bardzo niestabilne. Teraz CP nastawia się na LTE ale jak ja zawierałem z nimi umowe to reklamowali ten mój internet jako super hiper dobry. Nikt wtedy nie mowił, że to barachło i w zasadzie będize tylko działać do czasu zaistnienia LTE bo wtedy dotyczczasowych klientów będziemy miec w d...pie.
Szukam więc jakiegos dostawcy interntu radiowego lub po kablu (ale to jedzcze chyba za wczesnie). Nie wierze, żeby takich nie było w okolicy. Interesuje mnie nie tyle Gmina Lesznowola, np. Mysiadło co teren samej Lesznowoli.
Powiem to od razu, żeby nie było niejasności. Należę do AA
Anonimowych Alfaholików
Alfapablo
 
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 05, 2012 11:22 pm
Lokalizacja: ...inąd

Internet Satelitarny dla Sąsiadów

Postautor: Majkel » pt cze 28, 2013 12:32 pm

Testowałeś internet satelitarny http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=7398 ?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości