Monitoring w Lesznowoli

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Monitoring w Lesznowoli

Postautor: Marcin KANIA » wt maja 29, 2007 10:07 am

Witajcie,

Na terenie m.in. Gminy Piaseczno od lat istnieje monitoring, czy wg. was zdaje egzamin i czy warto w niego inwestować? Może moje pytanie jest zbyt prowokujące ale zależy mi na każdej opinii, osobiście jestem za i nie ukrywam że w świetle ostatnich wydarzeń na Mysiadle zainteresowałem sprawą monitoringu władze Gminy Lesznowola. Niestety z niedzieli na poniedziałek zostało w Mysiadle zniszczonych i uszkodzonych kilkanaście samochodów: szyby, wycieraczki, lusterka i etc. była to już kolejna akcja wandali. Tym razem 2 udało się złapać, reszta zwiała. Sąsiadce z I pietra wybili szybę i zniszczyli samochód, Policja na oględzinach była dopiero po północy z 28.05 na 29.05... aż tyle było zgłoszeń z samego Mysiadła. Sam zgłosiłem się na Komisariatu Policji w celu pomocy odpowiednim jednostkom i poszkodowanym mieszkańcom. Dodam ,że w dniu dzisiejszym wystąpiłem o analizę kosztów i możliwości technicznych zainstalowania monitoringu na terenie Mysiadła w miejscach niebezpiecznych, ponadto zwróciłem się do Pani Komendant o podjęcie zdecydowanych działań w celu poprawienia bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Zapraszam do rozmowy, pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Jankes » wt maja 29, 2007 2:59 pm

Marcin KANIA pisze:Na terenie m.in. Gminy Piaseczno od lat istnieje monitoring

W Piasecznie jest monitoring?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » wt maja 29, 2007 3:26 pm

Tak jest :D i to nie tylko na skrzyżowaniach ale i różnych niebezpiecznych miejscach, proszę rozejrzyj się... jesteś w ukrytek kamerze
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron