Poczta w Myszce budynku przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Poczta w Myszce budynku przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle

Postautor: justynka » czw paź 08, 2009 12:49 pm

Mieszkańcy Mysiadła i Nowej Iwicznej już nie będą musieli przedzierać się przez ulicę Puławską, by dotrzeć do najbliższej placówki pocztowej. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Myszce – budynku przy ul. Topolowej 2 – ma się zakończyć adaptacja pomieszczeń należących do gminy na nowy urząd Poczty Polskiej SA. Roboty już trwają.

Zgodnie z danymi pocztowców placówka nr 6 przy ul. Rubinowej, na tyłach Auchan (na zdjęciu), do której dotychczas byli przypisani mieszkańcy Mysiadła, obsługiwała ponad 21,3 tys. osób oraz 345 firm. Cześć gminy Piaseczno obsługiwała też piaseczyńska placówka nr 1. Zdarzały się skargi na długie oczekiwanie na przesyłki.

Jednak po otwarciu nowej placówki doręczycieli listów i paczek wcale nie przybędzie. – Do obsługi Mysiadła i sąsiednich terenów po drugiej stronie ul. Puławskiej zostaną przesunięci listonosze obecnie pracujący w Urzędzie Pocztowym Piaseczno 1 i Piaseczno 6. Natomiast do obsługi stanowisk kasowych w placówce w Mysiadle konieczne będzie zatrudnienie nowych pracowników – informuje Grażyna Nowak z Działu Informacji i Komunikacji Społecznej Centrali Poczty Polskiej SA.

źródło: Nad Wisłą nr 19 (285) - 8 października 2009
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron