Osiedle Nowe Jeziorki - spotkanie informacyjne i diagnoza po

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Osiedle Nowe Jeziorki - spotkanie informacyjne i diagnoza po

Postautor: Nowe_Jeziorki » sob lip 14, 2018 12:47 pm

Dzień dobry,

Rozpoczynamy debatę publiczną o przestrzeniach wspólnych na terenie Osiedla Nowe Jeziorki. Spotkanie i warsztat na ten temat odbędzie się 19 lipca o godzinie 18:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Mysiadle, zaraz przy granicy działki przyszłego osiedla.

Osiedle powstanie na Ursynowie przy ulicy Karczunkowskiej, blisko granicy m.st. Warszawy i gminy Lesznowola, przy przystanku kolejowym Warszawa Jeziorki. Projektowane jest jako miejsce, w którym mieszkańcy osiedla i jego sąsiedzi będą mogli wygodnie i aktywnie spędzać czas.

W projekcie osiedla Nowe Jeziorki przewidziano wiele przestrzeni wspólnych, które mogą stać się miejscami integracji i aktywności. Naszym celem jest zrozumienie Państwa potrzeb względem spędzania czasu wolnego na terenie osiedla oraz stworzenie wytycznych, które pomogą architektom w zaprojektowaniu osiedla tak, aby Państwa potrzeby były spełnione.
Więcej o projekcie na: https://bgkn.pl/nowejeziorki/

Zapraszamy na spotkanie, a osoby, które nie mogą dotrzeć do Mysiadła prosimy o kontakt mailowy pod adresem nowejeziorki@skwer.eu

Fundacja Skwer Sportów Miejskich
Nowe_Jeziorki
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:48 pm

Osiedle Nowe Jeziorki - spotkanie informacyjne

Postautor: Nowe_Jeziorki » sob wrz 01, 2018 11:16 am

Dzień dobry,

zapraszamy do udziału w spotkaniu podsumowującym dyskusję publiczną o przestrzeniach wspólnych na terenie Osiedla Nowe Jeziorki. Spotkanie rozpocznie się 5 września o godzinie 18:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Mysiadle, nieopodal lokalizacji przyszłego osiedla. Podczas spotkania omówimy zebrane w czasie konsultacji postulaty oraz zaprezentujemy pomysły dotyczące przestrzeni wspólnych zawarte w wytycznych dla architektów projektujących osiedle. Po prezentacji przewidujemy czas na dyskusję i komentarze
publiczności.

Osiedle powstanie na Ursynowie przy ulicy Karczunkowskiej, blisko granicy m.st. Warszawy
i gminy Lesznowola, przy przystanku kolejowym Warszawa Jeziorki. Projektowane jest jako miejsce, w którym mieszkańcy osiedla i jego sąsiedzi będą mogli wygodnie i aktywnie spędzać czas.

W projekcie osiedla Nowe Jeziorki przewidziano wiele przestrzeni wspólnych, które mogą stać się miejscami integracji i aktywności. Naszym celem było zrozumienie potrzeb przyszłych mieszkańców względem wspólnej infrastruktury osiedla i ukształtowanie jej w formie ułatwiającej komfortowe zamieszkanie na osiedlu i w jego sąsiedztwie. Na podstawie uzyskanych informacji oraz wiedzy eksperckiej Fundacji Skwer Sportów Miejskich powstały wytyczne dla projektantów osiedla, które pomogą im w jak najlepszej realizacji potrzeb.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia!


Więcej informacji na temat projektu: https://bgkn.pl/nowejeziorki/
Nowe_Jeziorki
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:48 pm


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron