Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli

Postautor: iTV Piaseczno News » śr sty 29, 2020 11:08 pm

Obrazek

Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli https://itvpiaseczno.pl/artykul/klub-przedsiebiorczych/922066

Klub Przedsiębiorczych Mam powstał po to, aby wspierać kobiety, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. Rozmawiamy ze sobą na temat tego jak łączyć macierzyństwo z pracą zawodową, dzielimy się obawami i trudnościami w zarządzaniu firmą, inspirujemy się i motywujemy do działania, a przede wszystkim wspieramy się i współpracujemy. Wymieniamy się kontaktami i robimy wspólne projekty. Jedne z nas pracują na etacie, inne prowadzą swoją działalność, jeszcze inne chcą wejść na rynek pracy lub coś zmienić w swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Łączy nas jedno - chęć spełniania swoich marzeń.

Na spotkaniu dwie panie:
Izabela Dembińska - położna, mama, żona, autorka książki "Rodzić można łatwiej", propagatorka idei naturalnego rodzenia i świadomej pracy z ciałem w okresie okołoporodowym
Dorota Myszkowska - pasjonatka nowych technologii i śmigłowców.
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Klub Przedsiębiorczych Mam w Lesznowoli

Postautor: GMak » pn maja 03, 2021 7:21 pm

Dzień dobry,

czy to nadal funkcjonuje?
GMak
 
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 01, 2019 1:57 pm


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość