Budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa

Postautor: Martin » ndz maja 20, 2007 6:24 pm

Trwa budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa w Konstancin Jeziorna. Od 24 maja 2007 roku (czwartek) objazdy budowy będą zorganizowane w nowy sposób. (...)

czytaj więcej: budowa ulic Piłsudskiego Prusa Długa
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: PESTKA35 » ndz maja 20, 2007 6:31 pm

Widze ze Konstancin robi się ładny ,mam przyjemnosc czesto bywac w Konstancinie ,ciągle poprawiają drogi i budują.........nie powiem i Piaseczno zaczęło dbac o naszego drogi i chodniki
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Martin » ndz maja 20, 2007 6:45 pm

Niech dbają, bo dobre drogi to podstawa dobrej komunikacji ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » czw sie 09, 2007 8:15 pm

Marcinie zgadzam sie w 100% dobre drogi to podstawa dobrej komunikacji - a w tzw miedzyczasie: mieszkam przy zbiegu ul. Dworskiej i Broniewskiego i niezmiernie ciekawi mnie jak beda przebiegaly tudalej prace drogowe - poniewaz w chwili obecnej zeby dostac sie do mojego lekarza rodzinnego, z ktorego uslug zmuszona jestem korzystac co 1-2 tyg - musze pojechac z ul. Broniewskiego do ul. Zeglinskiego i tam skrecic przejechac Chyliczki podjechac przez Skolimow a na koniec juz po 25min jestem na ul. Wareckiej. Jadac z przyczepa ul. Broniewskiego jak wskazuje objazd, przy nie najwiekszym obiaciazeniu naderwalam tlumik w aucie zjezdzajac z kolejnego "ustepu" na 1wszym biegu - maz wysiadl z samochodowu zeby sprawdzic czy taki przejazd jest wogole mozliwy. Nie jezdze Ferrari wiec zawieszenia nie mam najnizszego na swiecie - a jednak objazd po dolkach daje sie we znaki. To chyba powinno byc pytanie skierowane do P. Piechocinskiego - jak w ciagu najblizszych 2 m-cy beda przebiegaly prace na ul Dlugiej/Dworskiej i w okolicach Chylic wlaczajac Siedliska?
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron