Sklep Sam Smak w Skolimowie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Sklep Sam Smak w Skolimowie

Postautor: Darek19 » pn lip 13, 2009 9:08 am

Witam.

Chciałbym poruszyć w tym temacie sprawę sklepu "Sam Smak" w Skolimowie, przy ulicy zdaje się że Rycerskiej. Przez ostatni czas, wiele razy spotkałem się z przypadkami oszukiwania i kradnięcia przez sprzedawców w tym sklepie. Nie były to duże sumy, "niewinne" dodanie do rachunku 2 czy 5zł. Za 1 razem pomyślałem, że to pewnie pomyłka, ale praktycznie za każdym razem gdy tam byłem coś takiego się wydarzyło. Moi znajomi również spotkali się z takimi zachowaniami. Można by powiedzieć, że takie 5zł to nie dużo, ale pomyślmy ile zarabia taki sprzedawca, jak dziennie "pomyli się" tak przy 50, a nawet 100 klientach.

Nie mówię już o tym, że od dawna można czuć tam niemiłą atmosferę, sprzedawcy odnoszą się do klientów niemiło i z pogardą, a co chwila można znaleźć przeterminowane produkty. Czy ktoś tutaj również spotkał się z takimi zachowaniami? Chciałbym po prostu wszystkim serdecznie odradzić ten sklep. Sam wolę już zmarnować te pół godziny na dojazd i zrobić większe zakupy w supermarkecie, niż męczyć się w tym sklepie.
Darek19
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 13, 2009 8:55 am

Postautor: sharmlover » wt wrz 29, 2009 10:49 am

Ja w przeszlosci spotkalam sie z przeterminowanymi towarami w w/w sklepie :-(
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości