Konstancin-Jeziorna - rehabilitacja, informacje, uzdrowiska

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: sharmlover » pt lis 02, 2007 6:42 pm

Przynam ze nie zwracam uwagi - ten na parterze.

Nie moge narzekac, poza tym ze rehabilitacje nie pomogla mi wcale i byly to wg mnie wyrzucone pieniadze NFZ - jak odnioslam wrazenie " na odwal sie" boli Cie to idz niech Cie ponaswietlaja, podmuchaja, pomasuja i przejdzie.
Nie zaliczam sie do osob, ktore z kazdym problemem biegaja do lekarza -wiec "macanki", kremik, usztwyniacze przerobilam zanim pozwolilam sobie zawrocic glowe lekarzowi. Tak wiec moze jak to mania napisala w tej chwili jest to traktowanie na ilosc a nie na jakosc. Przykro mi poniewaz mocno stoje po stronie sluzby zdrowia - ale nie moge powiedziec, zeby obiektywnie patrzac mozna bylo wytawic pozytywna opinie opiece medycznej ze STOCERU.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: grejf » ndz lis 04, 2007 1:25 pm

Skoro nie znalezli przyczyny bolu, to tak jest, a poza tym rehabilitacja to nie 2 tyg... z tym trzeba zyc czyli rehabilitujac sie, jesli chce sie aby nie bolalo
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: sharmlover » ndz lis 04, 2007 5:14 pm

Przyczyna bolu jest prosta wypadek (to wynika rowniez jasno z "historii choroby"). Zgadzam sie z Toba, ze rehabilitacja to nie 2 tygodnie. To jednak wg lekarza mialo pomoc - w czym nie wiem. W chwili obecnej wyjezdzam na 3-4 m-ce i mialam zamiar przynajmniej pozbyc sie uciazliwego bolu. Plonne nadzieje... :(
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: lewin39 » pn lis 05, 2007 7:18 pm

Niestety Konstancin - zarówno Stocer , jak i CKI prowadzi tylko rehabilitację osób dorosłych :!: ....... jest co prawda Oddział Szpitalno - Rehabilitacyjny dla Dzieci przy ul. Długiej, ale tam są organizowane trzy- tygodniowe turnusy rehabilitacyjne ( nie zawsze pobyt szpitalny , jak się mieszka blisko jest konieczny / a do tego skutecznie utrudnia on pracę zawodową zwłaszcza ,gdy dziecko jest małe i potrzebuje mamy), poza tymi turnusami,mówiąc szczerze nie ma innych możliwości rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych ... bo nie ma takiego miejsca w całym Konstancinie! Czy to nie dziwne ???/ :shock:
Piaseczno i jego okolice to moja mała ojczyzna .
Awatar użytkownika
lewin39
 
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 23, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » pn lis 12, 2007 9:21 pm

moj znajomy prowadzi swietny osrodek http://www.olinek.com.pl w piasecznie. dla dzieci. i nie tylko
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: lewin39 » wt lis 13, 2007 6:46 pm

grejf pisze:moj znajomy prowadzi swietny osrodek www.olinek.com.pl w piasecznie. dla dzieci. i nie tylko
z tego co jest na stronie ośrodka wynika ,że jest on w Warszawie na Bobrowieckiej a nie w Piasecznie .......rzeczywiście jest super :good: , tyle,że mnie jednak chodziło o to aby nie jeździć stale do Warszawy na rehabilitację ( jeździmy właśnie do W-wy), bo to zajmuje ogromnie dużo czasu ( korki itp.) a jeszcze trzeba pracować, aby na tę rehabilitacje zarobić.... a zajęcia dla 5 latka koło 18.00( 1 godzina) + powrót do domu( kolejna godzina) to straszne bciążenie .....wszystkiego się odechciewa zwłaszcza gdy to jest trzy razy w tygodniu . :rozpacz:
Dzieki za namiary !!! :D
Piaseczno i jego okolice to moja mała ojczyzna .
Awatar użytkownika
lewin39
 
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 23, 2007 7:35 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » wt lis 20, 2007 4:23 pm

Prosze, lewin39
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości