Palenie gumy na rondzie - mój problem

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Palenie gumy na rondzie - mój problem

Postautor: grejf » czw mar 15, 2007 6:48 pm

Jako mieszkaniec Konstancina Jeziornej mam pewien problem mieszkam blisko ronda, a gdy przychodzi wiosna zawsze jakiś dawca nerek musi "strzelić 15 kółek swoim subaru wokół niego" o godzinie 1:35, to uwierzcie mi gdy mam uchylone kono swąt palonej gumy czuję do 3... co radzicie, gwozdzie, znak- juz to robiles dziecko, badz "jedz przed siebie a sie nie krec" - spokojnie nie wpadaj panike ani paranoje to tylko rondo... :roll:


help
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Jakub » czw mar 15, 2007 8:35 pm

Rozsyp gwoździe w nocy na rondzie i niech poprzebijają sobie opony (żart), ale może trzeba zgłosić to do straży miejskiej lub policji?
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 7:46 am

Z tymi gwoździami to przesada, ale może powinieneś zgłosić to gdzieś że w nocy nie idzie się wyspać ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » pt mar 16, 2007 9:09 am

Myslę ze zgloszenie nic nie da, poprostu musze czekac, az kolezka zedrze 2 komplety gumek za 4 tys pln, troche bedzie luzu zanim sie dorobi nastepnych, badz tauts da na nowe bo to jakis mlodzieniaszek. :wink:
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 10:47 am

W gminie Konstancin-Jeziorna mieszka bardzo dużo ludzi z "grubym portfelem" i niestety to oni prezentują swoim synom takie gadżety jakimi są szybkie i drogie samochody...
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 1:05 pm

Tu chyba nie ma innej rady jak tylko polizaje lub strażnicy miejscy... może niech sobie 'poodpoczywają' troszkę przy tym rondzie...
A tak w ogóle to współczuje... ja mam knajpę, a właściwie śmieć budę pod oknem prawie i jest totalna masakra, zwłaszcza w lecie...
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 1:21 pm

Loonna pisze:ja mam knajpę, a właściwie śmieć budę pod oknem prawie i jest totalna masakra, zwłaszcza w lecie...

No to możesz uczyć się piosenek jakie śpiewają ludzie po alkoholu ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 1:25 pm

Martin pisze:No to możesz uczyć się piosenek jakie śpiewają ludzie po alkoholu ;)
oj gdyby oni tylko piosenki śpiewali... nie ma śpiewu, jest darcie mordy i mordobicie na trawniku :(
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt mar 16, 2007 1:51 pm

Loonna pisze:nie ma śpiewu, jest darcie mordy i mordobicie na trawniku

Widzę, że masz przed blokiem darmową rozrywkę w postaci amatorskiego wrestling'u :lol:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » pt mar 16, 2007 1:56 pm

szkoda ze umnie wycieli krzaki za domem za ogrodzeniem, czesto sie duzo rzeczy czlowiek dowiedzial od tych co mysla ze ich ne slychac popijajac vinko :wink: mnie pozbyli takich atrakcjii. hehe
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 2:08 pm

Martin pisze:Widzę, że masz przed blokiem darmową rozrywkę w postaci amatorskiego wrestling'u :lol:
niestety... nie jest to fajne, ale jeszcze tylko troszkę i będzie cisza i spokój ;)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Loonna » pt mar 16, 2007 2:08 pm

grejf pisze:szkoda ze umnie wycieli krzaki za domem za ogrodzeniem, czesto sie duzo rzeczy czlowiek dowiedzial od tych co mysla ze ich ne slychac popijajac vinko :wink: mnie pozbyli takich atrakcjii. hehe
ja tam za tym tęsknić nie będę ;-)))
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pt cze 15, 2007 10:13 pm

Ja jezdze subaru i to niestety dosc glosnym - nie drogim :wink: , prawie 10letnim, ale przyzekam na slowo harcerza kolek nie krece chociaz czesto "pale gume"(mam ciezka noge :oops: ) no i na rondzie tylko jak sie pomyle/zapomne/zagadam/zamysle jezdze w kolko ale maksymalnie 2 razy. Mam nadzieje, ze to nie o mnie :wink: Acha i w nocy nie jezdze bo kipesko widze po zmroku i raczej zaliczam sie do "wielbicieli lozka", po godz 22-giej - tylko ja i dobra ksiazka.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Wyscigi motocyklowe w uzdrowisku

Postautor: mania » pt cze 15, 2007 10:33 pm

przy szpitalach i sanatoriach, wzdłuż szlaków spacerowych nad Jeziorką oraz po alejkach parku - TO DOPIERO JEST JAZDA !!!

http://www.konstancin.com/forum/read.php?3,28259 - podyskutuj
mania
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 02, 2007 10:45 pm
Lokalizacja: Konstancin

motocyklisci w Konstancinie

Postautor: mania » ndz lip 08, 2007 10:14 pm

mania
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 02, 2007 10:45 pm
Lokalizacja: Konstancin

Następna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość