Koncert charytatywny dla Karoliny zmagającej się z chorobą

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Koncert charytatywny dla Karoliny zmagającej się z chorobą

Postautor: Beata » pt lip 20, 2018 7:09 pm

Obrazek

Mamusiu, ja nie chcę żebyś Ty poszła do nieba…W niedzielę 19 sierpnia 2018 r. o godz. 16.00 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym odbędzie się koncert charytatywny dla Karoliny zmagającej się z chorobą nowotworową. Liczy się każda pomoc, Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę.

Karolina ma 38 lat i 2 wspaniałych synów. Pierwszego z nich urodziła jeszcze przed maturą, a pod koniec 2014 roku pojawił się na świecie Jaś, który wypełnił dom radością. Nie zawsze było różowo, ale dzięki ciężkiej pracy, licznym wyrzeczeniom i niestety kosztem zdrowia, udało Jej się osiągnąć to, o czym zawsze marzyła, szczęśliwą rodzinę i dom. I nagle TEN wyrok…

Zaczęło się niewinnie od spadającego z nogi kapcia. Był marzec 2018. Niedowład w nodze zaczął się pogłębiać, spowodował utykanie. Zaczęła szukać przyczyny. Okazało się, że za niedowład odpowiedzialny jest guz. Skierowanie na biopsję, oczekiwanie, wynik. Glejak. Gwiaździak anaplastyczny III stopnia złośliwości, nieoperacyjny. W takim przypadku rokowania są niekorzystne.

Teraz Karolina robi wszystko, by pokonać chorobę. Musi natychmiast podjąć leczenie. Chce spróbować immunoterapii, oraz metody Nanotherm w Berlinie, a także innych możliwości dostępnych za granicą. Niestety nie ma środków na ich sfinansowanie. Wszystkie konsultacje są kosztowne. Czasu jest niewiele. Guz rośnie i każdego dnia odbiera Jej czas na ziemi.

Karolina nie zamierza się poddawać, chce nadal pracować, żyć dla rodziny. Nigdy nie była obojętna na ludzką krzywdę, zawsze pomagała innym. Teraz liczy na naszą pomoc.

W ten jeden dzień zbierzmy się i zagrajmy dla Karoliny. Jak Nula Stankiewicz, która o 16.00 zagra w amfiteatrze Parku Zdrojowego piosenki Jonasza Kofty. Lecz pomóc może każdy z Was. Kto chce wziąć udział w charytatywnym koncercie i pikniku może się do nas zgłosić. Czekamy na Was pod adresem mailowym agryglicka@konstancinskidomkultury.pl i numerem telefonu 22.484 20 21.

Pomóc Karolinie można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “1630 pomoc dla Karoliny Marcinkowskiej”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Karolina:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: “1630 Help for Karolina Marcinkowska”

Mamusiu, ja nie chcę żebyś Ty poszła do nieba… – To słowa mojego 3,5 letniego synka, wypowiedziane wieczorem w łóżku po moim powrocie z dość długiego pobytu w szpitalu, z jednej strony ściskają mi serce, z drugiej nie pozwalają się poddać! Przecież muszę być silna, muszę walczyć, muszę zrobić wszystko, by żyć dla nich – dla mojej rodziny. Bardzo Was proszę o pomoc. Mój mały synek tak bardzo mnie potrzebuje… a ja tak bardzo kocham życie. https://piasecznonews.pl/mamusiu-ja-nie ... -do-nieba/
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości