Spotkanie z posłem Stanisławem Piotrowiczem

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Konstancin-Jeziorna, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Spotkanie z posłem Stanisławem Piotrowiczem

Postautor: Beata » śr lut 08, 2017 7:17 pm

Obrazek

Spotkanie z posłem na Sejm RP Stanisławem Piotrowiczem

Prawo i Sprawiedliwość Konstancin-Jeziorna zaprasza na spotkanie ze STANISŁAWEM PIOTROWICZEM posłem na Sejm RP, obrońcą ładu konstytucyjnego

Spotkanie odbędzie się 13 lutego 2017 r. (poniedziałek) o godz. 18:30 w Centrum Księży Pallotynów przy ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

Temat spotkania: Spór o Trybunał Konstytucyjny

Spotkanie poprowadzą Sergiusz Muszyński, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Piaseczyńskiego i szef struktur PiS w Konstancinie-Jeziornie oraz Martin Świegodziński, wiceprzewodniczący Forum Młodych PiS powiatu piaseczyńskiego.

Link do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/213407849121217/
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie z posłem Stanisławem Piotrowiczem

Postautor: iTV Piaseczno News » pt lut 17, 2017 9:44 pm

Obrazek

Wywiad z posłem Stanisławem Piotrowiczem, posłem z PiS. Próba zakłócenia spotkania posła Piotrowicza z mieszkańcami Konstancina. Chamstwo i brak kultury to główne argumenty "totalnej opozycji". Nie tylko w Konstancinie. Koło PiS z Konstancina Jeziorny w osobach Sergiusza Muszyńskiego i Martina Świegodzińskiego zorganizowało spotkanie w Centrum Księży Pallotynów z posłem Stanislawem Piotrowiczem. Wielokrotnie w tym miejscu były organizowane spotkania z posłami, ale jeszcze nigdy, jak informował nas Sergiusz Muszyński, nie było tak napiętej atmosfery i próby zakłócenia spotkania posła z mieszkańcami. Na spotkanie przybyli przedstawiciele wielu opozycyjnych organizacji i próbowali swoim chamskim zachowaniem przerywać wystąpienie posła. Pan Poseł nie dał się sprowokować i udało mu się doprowadzić swoją wypowiedź do końca. Po zakończeniu spotkania nie obyło się bez słownych przepychanek i obraźliwych krzyków. Co to znaczy demokracja? Czy tak ma wyglądać demokracja w Polsce? http://itvpiaseczno.pl/artykul/wywiad-z ... wem/123356



Obrazek

Prowokacyjne zachowanie pseudo-opozycji na spotkaniu z posłem Stanisławem Piotrowiczem. Próba zakłócenia spotkania posła Piotrowicza z mieszkańcami Konstancina. Chamstwo i brak kultury to główne argumenty "totalnej opozycji". Nie tylko w Konstancinie. Koło PiS z Konstancina Jeziorny w osobach Sergiusza Muszyńskiego i Martina Świegodzińskiego zorganizowało spotkanie w Centrum Księży Pallotynów z posłem Stanislawem Piotrowiczem. Wielokrotnie w tym miejscu były organizowane spotkania z posłami, ale jeszcze nigdy, jak informował nas Sergiusz Muszyński, nie było tak napiętej atmosfery i próby zakłócenia spotkania posła z mieszkańcami. Na spotkanie przybyli przedstawiciele wielu opozycyjnych organizacji i próbowali swoim chamskim zachowaniem przerywać wystąpienie posła. Pan Poseł nie dał się sprowokować i udało mu się doprowadzić swoją wypowiedź do końca. Po zakończeniu spotkania nie obyło się bez słownych przepychanek i obraźliwych krzyków. Co to znaczy demokracja? Czy tak ma wyglądać demokracja w Polsce? http://itvpiaseczno.pl/artykul/prowokac ... nie/123589
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spotkanie z posłem Stanisławem Piotrowiczem

Postautor: lukaszlukasz » pn lut 20, 2017 2:47 pm

Jak na większości spotkań z politykami - emocje biorą górą nad merytoryczną dyskusją. Na większości spotkań można zaobserwować krzyki, słowne przepychanki, uszczypliwość, wręcz agresję. Czasami chcą się dowiedzieć czegoś od polityka trzeba najpierw wysłuchać uciszania, przywoływania do porządku a na koniec szczątkową odpowiedz - bo już czasu mało.
lukaszlukasz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 24, 2017 9:22 am


Wróć do Konstancin-Jeziorna: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość